Vnitřní osvětlení

Vnitřní osvětlení je dnes už téměř neodmyslitelnou součástí našich životů. Jen díky němu se můžeme věnovat našim oblíbeným činnostem i po západu slunce za dostatečné viditelnosti. Pro dokonalé uspokojení našich potřeb je však potřeba různých typů svítidel. Právě proto v naší nabídce naleznete široký výběr vnitřního osvětlení.

#Showmore#

Na jaké druhy vnitřního osvětlení můžete narazit?

 • Stropní svítidla
 • Nástěnná svítidla
 • Lustry
 • Bodová svítidla
 • Podhledová svítidla
 • Stolní lampy
 • Stojací lampy
 • Kolejnicový systém osvětlení
 • Koupelnová svítidla
 • Svítidla s pohybovým senzorem
 • Svítidla na dálkové ovládání
 • Nábytková svítidla
 • Orientační svítidla
 • Technická svítidla

Stropní svítidla

Stropní interiérová svítidla řadíme do skupiny hlavního osvětlení. Jejich úkolem je osvětlit celou místnost. Mezi stropními svítidly naleznete moderní LED svítidla ale i klasická svítidla se žárovkami. Stropní svítidla jsou vhodná téměř do každé místnosti díky jejich rozmanitému provedení. V nabídce naleznete různé velikosti, materiály, barvy i tvary.

Nástěnná svítidla

Hlavní rozdíl mezi nástěnnými a stropními svítidly je jejich umístění. Jak vyplývá z názvu, nástěnná svítidla se montují na stěny. Stejně jako stropní svítidla interiérová svítidla na stěnu naleznete v LED provedení i v provedení klasické žárovky. U některých je možné směr svícení regulovat, jiné mají sklon pevně daný. Z estetického hlediska je možné vybrat si ze širokého spektra barev a designů.

Lustry

Lustry patří obvykle do kategorie závěsných svítidel a mají významnou estetickou funkci. Vyrábí se většinou ze skla, křišťálu, dřeva nebo kovu. Vhodné jsou především do místností s vysokými stropy. V nabídce je možné najít lustry v moderních ale i romantickém stylu.  

I v rámci jedné místnosti se styl svítidel bude jemně lišit. Lustry do obývacího pokoje bývají obvykle honosnější. Oproti tomu lustry do kuchyně by měly být především praktické, proto se používají lustry s nastavitelnou výškou.

Bodová svítidla

Bodová svítidla jsou velmi nenápadným ale zároveň elegantním řešením, především do kanceláří,  ale klidně i do domácnosti. Bodová svítidla mohou sloužit na osvícení celé místnosti, nebo je možné je použít na osvětlení konkrétních míst, jako jsou police nebo zrcadla. Obvykle se dodávají i s LED žárovkami a jejich výhodou je, že jsou energeticky úsporné.

Podhledová svítidla

Podhledová svítidla jsou charakteristické tím, že jsou nainstalované pod stropem tak, aby byla téměř neviditelná. Vhodné jsou více do moderních interiérů. V případě využití podhledových svítidel v koupelně nebo na jiných místech se zvýšenou vlhkostí je důležité myslet na to, aby měla svítidla zvýšenou odolnost vůči vlhkosti.

Stolní lampy

V kategorii stolních lamp můžete najít například dřevěné lampy, světla do zásuvky, LED lampy, kancelářské stolní lampy nebo dokonce kosmetická zrcadla. Každý typ lampy dokáže uspokojit jiné potřeby, díky svým jedinečným funkcím. Důležitou roli hraje jejich design, který může být zajímavým doplňkem místnosti.

Stojací lampy 

Stojací lampy mohou kromě své funkčnosti i příjemně esteticky doplnit prostředí. Právě proto tato kategorie nabízí široké spektrum retro lamp, designových stojacích lamp nebo LED lamp, které mohou zaujmout svým moderním designem.

Kolejnicový systém osvětlení

Další moderní alternativou je kolejnicový systém osvětlení. Díky tomuto systému můžete kombinovat více typů světel. V nabídce lze nalézt jednofázové nebo třífázové systémy. 

Kolejnicový systém osvětlení nabízí možnost zvolit nejen intenzitu osvětlení nebo barvu, ale také to, jak budou jednotlivé světelné zdroje rozmístěny v prostoru a navíc dává možnost to během pár vteřin změnit bez nutnosti složité montáže.

Pro instalaci stačí vyskládat kolejnice podle požadovaného tvaru a světla zapojit a osadit na libovolný úsek kolejnice. Je to skvělá volba pro domácnosti i prodejny, kde je zapotřebí dynamické, elegantní a designové řešení osvětlení.

Koupelnová svítidla

Při výběru koupelnových svítidel je důležité myslet především na vlhkost vzduchu a stříkající vodu. Základním parametrem je stupeň ochrany proti vniknutí vody a pevných částic – IP. Čím vyšší hodnota IP, tím vyšší odolnost by mělo zařízení mít. První číslice přináší informaci o ochraně před vniknutím prachu, druhá o ochraně před vniknutím vody. 

V místech, kde hrozí bezprostřední kontakt svítidla s vodou, je vhodné volit svítidla s ochranou alespoň IPx5. V místech od vzdálenosti 60 cm lze využít koupelnová světla s IP44. V ostatních částech koupelny bude stačit ochrana IP20.

Svítidla s pohybovým senzorem

Svítidla se senzorem pohybu je vhodné instalovat především na chodbách a v předsíni. Ušetří tak problémy s chozením po domě po tmě i když máme plné ruce.

Senzory pracují většinou s technologií PIR snímač pohybu, který reaguje na infračervené záření vycházející z lidského těla. Svítidla s čidlem mají ve svém záběru jisté prostředí, které pozorují. V případě, že je toto prostředí narušeno, světlo se automaticky zapne.

Svítidla na dálkové ovládání

Svítidla na dálkové ovládání umožňují rozsvítit nebo zhasnout pomocí vypínače světlo, aniž bychom se museli postavit z postele nebo gauče. Toto ovládání ocení především osoby s omezenou schopností pohybu.

Nábytková svítidla

Nábytková svítidla jsou výhodným řešením, potřebujeme-li doplňkové světlo například na kuchyňskou linku nebo do skříně. Některá světla mají dokonce zabudovaný senzor pohybu, a tak se rozsvítí při otevření skříně. V rámci šetření můžeme vybrat úsporná LED světla.

Orientační svítidla

Orientační světlo se používá převážně k nepřímému osvětlení jako chodbové a schodišťové osvětlení, ale klidně jej můžeme použít i do ložnice nebo obývacího pokoje. Obecně se vyznačují tím, že neoslňují a spotřebovávají málo energie.

Technická svítidla

Technická svítidla by měla splňovat specifické nároky technických místností, průmyslových budov ale i domácích dílen. Měly by vydržet nárazy i náročnější podmínky. Mezi technická svítidla řadíme například lineární, metalhalogenidová, přisazená, nouzová, prachotěsná nebo mřížková svítidla.

Jak vybrat vnitřní osvětlení?

To, jaké světlo bude do místnosti nejvhodnější, závisí na vašich individuálních potřebách. Při výběru vhodného světla se vyplatí zohlednit:

 • Velikost místnosti
 • Účel místnosti
 • Styl interiéru
 • Technické parametry
 • Náklady

Velikost místnosti a výběr interiérového osvětlení

Při výběru vnitřního osvětlení je velmi důležité zohlednit velikost místnosti. Pro dostatečné osvětlení rozsáhlejšího prostoru je zapotřebí více typů osvětlení. Nesmíte při tom opomenout výšku stropu.

V případě vysokého stropu můžete vybrat masivnější závěsný lustr, zatímco u nižšího stropu dáte přednost nástěnné nebo stojací lampě, která prostor opticky zvětší.

Významným faktorem je také množství přirozeného světla, které přichází přes okna.

Účel místnosti a výběr interiérového osvětlení

Různé činnosti vyžadují různé typy osvětlení. Do dětského pokoje se po estetické i praktické stránce hodí jiný typ osvětlení než do koupelny nebo kuchyně. Dokonce iv jedné místnosti se mění potřeba osvětlení. 

Například v kuchyni pro osvětlení jídelního stolu je vhodnější lustr, zatímco pod kuchyňskou linku se hodí zářivková svítilna

Styl interiéru a výběr interiérového osvětlení

Jelikož se při zařizování domácnosti světla většinou kupují až na závěr, neměl by být problém sladit je s ostatním nábytkem. Do některých interiérů mohou být vhodnější dominantnější kousky stojících lamp nebo lustrů, které na sebe strhnou pozornost, do moderně minimalisticky zařízených místností mohou být vhodnější bodová nebo nástěnná interiérová světla.

Technické parametry a výběr interiérového osvětlení

Při výběru správného osvětlení hrají významnou roli i technické parametry.  

Stupeň krytí

U koupelnových svítidel je důležité zaměřit se na odolnost vůči vlhkosti, která je vyjádřená zkratkou IP.

Výkon a příkon

Příkon udává množství energie spotřebované za jednotku času. Ovlivňuje tak, kolik zaplatíme za spotřebovanou elektrickou energii. Výkon svítidla se udává ve wattech (W) a určuje intenzitu světla. Při výběru je potřeba stanovit si priority. Pokud je prioritou nízká spotřeba, vyberte světlo s co nejnižším příkonem a pokud je prioritou největší svítivost, vyberte světlo s maximálním výkonem.

Světelný tok

To, jaké množství světla bude zapotřebí, lze vypočítat – rozhodujícím faktorem je tok světla a velikost místnosti. Při výběru světla byste se měli zaměřit především na světelný tok, který se vyjadřuje v lumenech. 

Světelný tok (lm) udává intenzitu světla vyzařovaného světelným zdrojem. Setkat se můžete is jednotkou lux (lx), která označuje stupeň osvětlení a je definována jako počet lumenů na metr čtvereční.

Počet lumenů lze nalézt na krabičkách žárovek. Pro orientaci v jednotlivých hodnotách svítivosti si můžete pomoci následujícím přehledem:

 • Dekorativní světla: 130 lm až 240 lm
 • Stolní lampy: 250 lm
 • Bodová světla: 400 lm
 • Centrální svítidla a lustry: 800 lm

Pro výpočet potřebného světla je důležité znát také plochu místnosti a její účel. V tomto směru, mohou pomoci normy ČSN, které uvádějí doporučenou průměrnou intenzitu osvětlení pro každou místnost. Vyjadřuje se v luxech.

 • Zásoby: 50 lx
 • Garáž: 75 lx
 • Chodby: 100 lx
 • Garáž s dílnou, schodiště, chodba: 150 lx
 • Ložnice, šatny, toalety, koupelny a jídelny: 200 lx
 • Dětské pokoje, čtenářské koutky, studovny: 300 lx
 • Kuchyňské skříňky: 500 lx 

Následně se toto číslo vynásobí počtem metrů čtverečních v místnosti a zjistí se počet lumenů.

NAPŘÍKLAD: Chodba, která má 10 m2, bude potřebovat 1000 lumenů, protože 100x10=1000. 1 000 lumenů pak můžete rozdělit mezi několik zdrojů světla, například centrální světlo a lampu na nočním stolku. 

U LED světla je výpočet ještě jednodušší. Podle odborníků byste měli zvolit 4 W/m2 LED osvětlení do kuchyně a pracovny a 2 až 3 W/m2 osvětlení do obývacího pokoje, dětských pokojů, koupelny a ložnice. Na chodbách a ve sklepích postačí 1 W/m2.

Náklady

Spotřeba elektřiny není jediným faktorem, který je třeba zvážit při počítání nákladů. Důležitá je i životnost světelného zdroje, délka záruky a pořizovací cena. V současnosti k nejúspornějšímu osvětlení patří právě LED svítidla. Stejně tak LED světelné zdroje, jako jsou LED žárovky nebo zářivky, pomohou oproti klasickým zdrojům ušetřit. 

Vliv světla na psychiku

Přirozené světlo je výjimečným prvkem, který má pozitivní vliv na zdraví člověka. Pozitivně ovlivňuje všechny věkové kategorie a jeho nedostatek může způsobit poruchy spánku, zvýšit hladinu stresu, podporovat obezitu a únavu. 

Umělé světlo tedy není náhradou za přirozené světlo a snaží se mu jen přiblížit. Umělé světlo, by mělo přinášet:

 • Zrakovou pohodu - celkový příjemný pocit z vnitřního prostoru i při nedostatku denního světla
 • Zrakový výkon - dostatek světla pro konkrétní úlohu

ZAJÍMAVOST: Podle psychologa Jiřího Nováka cítí ženy a muži světlo rozdílné. Muži v 80% preferují ostré zářivkové světlo a až 85% žen si vybere tlumené žárovkové světlo s červenou složkou.

Teplota světla

Barva světla má významný vliv na celkový vzhled místnosti a dotváří atmosféru v ní. To, jaká barva se do místnosti hodí, záleží především na účelu místnosti. Obecně však platí, že teplejší barvy jsou vhodnější pro relaxaci a studené barvy pro práci a produktivitu. 

Barva světla se označuje v Kelvinech a čím méně Kelvinů, tím teplejší světlo. Někdy se nazývá také teplota chromatičnosti světla (CCT – Correlated Colour Temperature, neboli korelovaná teplota světla).

Teplá barva

Pod teplou barvu řadíme škálu od oranžové, přes žlutou až po teplou bílou. Těmto barvám odpovídá označení na žárovkách přibližně do 3000 K. Vytváří pocit pohody a relaxační atmosféru a dokáže zútulnit místnost. Teplé barvy jsou vhodné do místností, ve kterých chceme relaxovat a odpočívat.

Neutrální bílá

Barva světla 4000 K odpovídá neutrální bílé barvě. Tento odstín by se měl nejvíce podobat dennímu světlu. Podporuje aktivitu, koncentraci a zvyšuje produktivitu. Vhodné je proto do místností, ve kterých pracujete, studujete a potřebujete se soustředit.

Studená barva

Pokud hledáte studené barvy, sáhnout byste měli po žárovkách s označením 6000 K a výše. Studené světlo začíná na odstínech studené bílé po světle modrou a modrou, vždy v závislosti na zvolené teplotě. Tyto barvy podporují koncentraci, protože oči jsou při tomto osvětlení méně unavené. 

Jaký je rozdíl mezi vnějším a vnitřním osvětlením?

Základní rozdíly, které je třeba zohlednit při výběru vnějšího a vnitřního osvětlení jsou:

 • Účel osvětlení – Jak vyplývá z názvu, venkovní osvětlení se používá k osvětlení venkovních prostor, jako jsou například parkoviště, chodníky a terasy, zatímco vnitřní osvětlení se používá k osvětlení vnitřních prostor, jako jsou například kuchyně, koupelny a obývací pokoje. 
 • Odolnost vůči povětrnostním vlivům – Venkovní osvětlení musí být navrženo tak, aby bylo odolné vůči povětrnostním podmínkám, jako jsou například déšť, vítr, sníh a extrémní teploty. Vnitřní osvětlení obvykle nemusí mít stejně velkou odolnost vůči počasí.
 • Bezpečnostní opatření – Osvětlení do exteriéru musí být navrženo s ohledem na bezpečnost. Musí být odolné vůči vandalismu, krádeži, požárům a jiným nebezpečným situacím. Na druhé straně vnitřní osvětlení je obvykle méně vystaveno těmto rizikům, ale stále se musí zohlednit bezpečnost, zejména pokud se jedná o osvětlení v koupelně nebo v kuchyni. 
 • Design – Při venkovním osvětlení hraje hlavní roli funkčnost a design je až na druhém místě. Při výběru vnitřního osvětlení bývá priorita kladena především na design.
 • Typ světelného zdroje – Venkovní osvětlení často vyžaduje výkonnější světelné zdroje než vnitřní osvětlení, aby mohlo osvětlit větší plochy. Na druhé straně vnitřní osvětlení může být zaměřeno na vytváření určité atmosféry a používat méně výkonné světelné zdroje, jako například žárovky s nižším výkonem. 

Spotřeba energie – Při výběru osvětlení je třeba zvážit i spotřebu energie. Venkovní osvětlení obvykle vyžaduje více energie než vnitřní osvětlení a často je třeba, aby bylo osvětlení zapnuto po celou noc.

Nejprodávanější

5104 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 3w black neutral white
 
282 Kč
(235 Kč bez DPH)
4930 stropne bodove prisadene svietidlo hary c gu10 black
 
364 Kč
(303 Kč bez DPH)
5107 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 7w black neutral white
335 Kč
(279 Kč bez DPH)
4438 stropne svietidlo adis led d slim 20w neutral white
 
583 Kč
(486 Kč bez DPH)
Stropní svítidlo RING 2 chrome
Stropní svítidlo RING 2 chrome
Skladem (37 ks)
Kód: SL.0728
 
851 Kč
(709 Kč bez DPH)
poistenie zasielky
 
26 Kč
(22 Kč bez DPH)
vratenie60
 
44 Kč
(37 Kč bez DPH)
Luster PASTELO 1 black
Luster PASTELO 1 black
Skladem (>50 ks)
Kód: SL.0469
 
548 Kč
(457 Kč bez DPH)
7117 ramik na bodovu ziarovku gu10 hranaty luba d black
132 Kč
(110 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 2 - 159 položek celkem
4438 stropne svietidlo adis led d slim 20w neutral white
486 Kč bez DPH
583 Kč
Kód: 3514
4447 prisadene stropne svietidlo sola led c slim 18w neutral white
Top produkt
461 Kč bez DPH
553 Kč
Kód: 3517
4756 stropne svietidlo kidi led dino 20w neutral white
413 Kč bez DPH
495 Kč
Kód: 3645
4588 kupelnove svietidlo nad zrkadlo marta led 12w chrome neutral white kanarya
727 Kč bez DPH
872 Kč
Kód: 3576
ATUT OAK 04149
Novinka
708 Kč bez DPH
850 Kč
Kód: 4149
5248 prisadene stropne svietidlo urania led c 24w neutral white
492 Kč bez DPH
590 Kč
Kód: 3827
4585 kupelnove svietidlo marta led 8w chrome neutral white kanarya
653 Kč bez DPH
784 Kč
Kód: 3575
4444 prisadene stropne svietidlo sola led c slim 14w neutral white
395 Kč bez DPH
474 Kč
Kód: 3516
4441 stropne svietidlo adis led d slim 28w neutral white
Top produkt
648 Kč bez DPH
777 Kč
Kód: 3515
5242 prisadene stropne svietidlo urania led c 12w neutral white
263 Kč bez DPH
315 Kč
Kód: 3825
5032 kupelnove svietidlo nad zrkadlo roxana led 13w chrome neutral white
Top produkt
727 Kč bez DPH
872 Kč
Kód: 3749
4765 stropne svietidlo kidi led cosmos 28w neutral white
Top produkt
500 Kč bez DPH
600 Kč
Kód: 3648
4636 stropne svietidlo klara led c 19w neutral white
516 Kč bez DPH
619 Kč
Kód: 3592
4633 stropne svietidlo klara led c 13w neutral white
Top produkt
417 Kč bez DPH
500 Kč
Kód: 3591
6562 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 1c white
308 Kč bez DPH
369 Kč
Kód: 4068
5806 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 12w white neutral white
Top produkt
1 096 Kč bez DPH
1 315 Kč
Kód: 4022
5653 kupelnove svietidlo nad zrkadlo brego led 9w chrome neutral white
527 Kč bez DPH
632 Kč
Kód: 3972
5644 kupelnove svietidlo nad zrkadlo cyber led 14w black neutral white
Top produkt
1 183 Kč bez DPH
1 420 Kč
Kód: 3969
5407 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 8w black neutral white
Top produkt
817 Kč bez DPH
980 Kč
Kód: 3883
5035 kupelnove svietidlo nad zrkadlo roxana led 15 w chrome neutral white
Top produkt
1 167 Kč bez DPH
1 400 Kč
Kód: 3750
4375 stropne svietidlo ringe led 24w neutral white
708 Kč bez DPH
849 Kč
Kód: 3283
4258 stropne svietidlo soleo led 16w neutral white
621 Kč bez DPH
745 Kč
Kód: 3241
4165 kupelnove svietidlo otylia led 12w chrome neutral white sumru
Top produkt
483 Kč bez DPH
579 Kč
Kód: 3194
3469 prisadene stropne svietidlo sola led c 24w neutral white
Top produkt
710 Kč bez DPH
852 Kč
Kód: 2785
Stropní svítidlo JASPER Stropní svítidlo 36W LED White 4000K IP44
1 423 Kč bez DPH
1 708 Kč
Kód: 14-75277
Stropní svítidlo MEGA Stropní svítidlo 38 24W LED 4000K White IP44
396 Kč bez DPH
475 Kč
Kód: 13-75130
Stropní svítidlo JASPER Stropní svítidlo 24W LED White 4000K IP44
787 Kč bez DPH
944 Kč
Kód: 13-75123
Lamp AQUILA Stropní svítidlo 32 10W LED 6500K White IP44
785 Kč bez DPH
942 Kč
Kód: 13-63151
Stropní svítidlo MEGA Stropní svítidlo 28 18W LED 4000K White IP44
440 Kč bez DPH
528 Kč
Kód: 12-75055
Stropní svítidlo MEGA Stropní svítidlo 23 12W LED 4000K White IP44
335 Kč bez DPH
402 Kč
Kód: 12-75048
Stropní svítidlo JASPER Stropní svítidlo 12W LED White 4000K IP44
464 Kč bez DPH
557 Kč
Kód: 12-75031
RODA Stropní svítidlo 28 1X60W E27 Golden IP44
798 Kč bez DPH
958 Kč
Kód: 11-81926
AQUILA Stropní svítidlo 18 1X40W G9 SATINA NICKEL IP44
437 Kč bez DPH
524 Kč
Kód: 12-84180
AQUILA Stropní svítidlo 18 1X40W G9 PATINA IP44
413 Kč bez DPH
496 Kč
Kód: 12-89338
UNIVERSE Spot LED 62 CM 12W IP44 4000 K
1 739 Kč bez DPH
2 087 Kč
Kód: 21-54036
UNIVERSE Spot LED 66 CM 14W IP44 4000 K
1 955 Kč bez DPH
2 346 Kč
Kód: 21-53947
LYRICA Spot LED 58 CM 14W IP44 4000 K
1 806 Kč bez DPH
2 167 Kč
Kód: 21-53923
RODA Stropní svítidlo 325 2X60W E27 Chrome IP44
1 043 Kč bez DPH
1 252 Kč
Kód: 13-96923
RODA Stropní svítidlo 265 1X60W E27 Chrome IP44
799 Kč bez DPH
959 Kč
Kód: 11-96916
AQUILA Stropní svítidlo 32 1X60W E27 Patina IP44
868 Kč bez DPH
1 042 Kč
Kód: 13-89345
AQUILA Stropní svítidlo 32 1X60W E27 Satin Nickel IP44
909 Kč bez DPH
1 091 Kč
Kód: 13-84197
AQUILA Stropní svítidlo 18 1X40W G9 Patina IP44
402 Kč bez DPH
482 Kč
Kód: 12-69962
AQUILA Stropní svítidlo 18 1X40W G9 Satin Nickel IP44
402 Kč bez DPH
482 Kč
Kód: 12-69955
PIXEL Stropní svítidlo 40 24W LED IP44 Chrome GRANILA 3000K
1 570 Kč bez DPH
1 884 Kč
Kód: 10-67432
PIXEL Stropní svítidlo 22,5 12W LED IP44 Chrome GRANILA 3000K
636 Kč bez DPH
763 Kč
Kód: 10-67401
NEXIT Stropní svítidlo 30X30 18W LED IP44 Chrome GRANILA 3000K
1 171 Kč bez DPH
1 405 Kč
Kód: 10-66794
NEXIT Stropní svítidlo 40X40 24W LED IP44 Satin White 3000K
1 770 Kč bez DPH
2 124 Kč
Kód: 10-66848
NEXIT Stropní svítidlo 30X30 18W LED IP44 Satin White 3000K
1 063 Kč bez DPH
1 275 Kč
Kód: 10-66831
NEXIT Stropní svítidlo 22,5X22,5 12W LED IP44 Satin White 3000K
681 Kč bez DPH
817 Kč
Kód: 10-66824
NEXIT Stropní svítidlo 40X40 24W LED IP44 Chrome GRANILA 3000K
1 806 Kč bez DPH
2 167 Kč
Kód: 10-66800
7177 stropne bodove prisadene svietidlo ada 1 ozzo sh 212 b b gu10 ip44 black Kód: ADA1-SH-212-B/B
6910 podhladove bodove svietidlo tico ozzo 122sh b gu10 ip44 black
188 Kč bez DPH
225 Kč
Kód: TICO-SQUARE-122SH-B
6907 podhladove bodove svietidlo tico ozzo 122sh wh gu10 ip44 white
188 Kč bez DPH
225 Kč
Kód: TICO-SQUARE-122SH-WH
6904 stropne bodove prisadene svietidlo ada 1 ozzo sh 212 w w gu10 ip44 white Kód: ADA1-SH-212-W/W
6874 podhladove bodove svietidlo tico ozzo 112sh ch gu10 ip44 chrome
169 Kč bez DPH
203 Kč
Kód: TICO-112SH-CH
6871 podhladove bodove svietidlo tico ozzo 112sh wh gu10 ip44 white
168 Kč bez DPH
202 Kč
Kód: TICO-112SH-WH
6583 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 3c white
833 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: 4074
6580 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 3c black
833 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: 4075
6577 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 3l black
795 Kč bez DPH
954 Kč
Kód: 4073
6574 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 3l white
795 Kč bez DPH
954 Kč
Kód: 4072
6571 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 2l white
614 Kč bez DPH
737 Kč
Kód: 4070
6568 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 2l black
614 Kč bez DPH
737 Kč
Kód: 4071
6565 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 1c black
308 Kč bez DPH
369 Kč
Kód: 4069
5803 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 8w white neutral white
Top produkt
817 Kč bez DPH
980 Kč
Kód: 4021
5800 nastenne svietidlo orbit led c 14w white neutral white
858 Kč bez DPH
1 030 Kč
Kód: 4028
5776 stropne svietidlo fabio led c 48w neutral white
Novinka
1 269 Kč bez DPH
1 523 Kč
Kód: 4009
5773 stropne svietidlo fabio led c 24w neutral white
Novinka
770 Kč bez DPH
924 Kč
Kód: 4008
5770 svietidlo s dialkovym ovladanim wena led d 24w
Novinka
907 Kč bez DPH
1 088 Kč
Kód: 4010
5767 svietidlo s dialkovym ovladanim wena led d 48w
Novinka
1 520 Kč bez DPH
1 824 Kč
Kód: 4011
5764 svietidlo s dialkovym ovladanim ariel led d 48w
1 548 Kč bez DPH
1 857 Kč
Kód: 4013
5761 svietidlo s dialkovym ovladanim ariel led c 48w
1 469 Kč bez DPH
1 763 Kč
Kód: 4012
5656 kupelnove svietidlo nad zrkadlo brego led 14w chrome neutral white
860 Kč bez DPH
1 032 Kč
Kód: 3973
5650 kupelnove svietidlo nad zrkadlo gracja led 2x7w black neutral white
Top produkt
790 Kč bez DPH
948 Kč
Kód: 3971
5647 kupelnove svietidlo nad zrkadlo gracja led 2x7w white neutral white
790 Kč bez DPH
948 Kč
Kód: 3970
5641 kupelnove svietidlo nad zrkadlo cyber led 14w silver neutral white
Top produkt
1 183 Kč bez DPH
1 420 Kč
Kód: 3968
5638 kupelnove svietidlo nad zrkadlo cyber led 9w black neutral white
790 Kč bez DPH
948 Kč
Kód: 3967
5635 kupelnove svietidlo nad zrkadlo cyber led 9w silver neutral white
790 Kč bez DPH
948 Kč
Kód: 3966
5503 prisadene stropne svietidlo urania led d 24w neutral white
505 Kč bez DPH
606 Kč
Kód: 3920
5500 prisadene stropne svietidlo urania led d 18w neutral white
409 Kč bez DPH
491 Kč
Kód: 3919
5497 prisadene stropne svietidlo urania led d 12w neutral white
284 Kč bez DPH
341 Kč
Kód: 3918
5410 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 12w black neutral white
Top produkt
1 096 Kč bez DPH
1 315 Kč
Kód: 3884
5380 bodove svietidlo fin led c 3w black neutral white
77 Kč bez DPH
92 Kč
Kód: 3873
5374 bodove svietidlo fin led c 3w silver neutral white
77 Kč bez DPH
92 Kč
Kód: 3871
5359 svietidlo s dialkovym ovladanim drops led c 48w
1 267 Kč bez DPH
1 520 Kč
Kód: 3866
5356 svietidlo s dialkovym ovladanim drops led c 24w
921 Kč bez DPH
1 105 Kč
Kód: 3865
5305 svietidlo s dialkovym ovladanim iryna led c 48w
1 316 Kč bez DPH
1 579 Kč
Kód: 3846
5302 svietidlo s dialkovym ovladanim iryna led c 24w
921 Kč bez DPH
1 105 Kč
Kód: 3845
5299 kupelnove svietidlo nad zrkadlo salsa led 24w chrome neutral white
965 Kč bez DPH
1 158 Kč
Kód: 3844
5296 kupelnove svietidlo nad zrkadlo salsa led 12w chrome neutral white
661 Kč bez DPH
793 Kč
Kód: 3843
5293 kupelnove svietidlo nad zrkadlo salsa led 8w chrome neutral white
516 Kč bez DPH
619 Kč
Kód: 3842
5245 prisadene stropne svietidlo urania led c 18w neutral white
395 Kč bez DPH
474 Kč
Kód: 3826
5218 stropne svietidlo aurelia led d 48w neutral white
1 315 Kč bez DPH
1 578 Kč
Kód: 3817
5215 stropne svietidlo aurelia led d 24w neutral white
778 Kč bez DPH
933 Kč
Kód: 3816
5098 1 stropne svietidlo aurelia led c 48w neutral white
1 315 Kč bez DPH
1 578 Kč
Kód: 3776
5095 stropne svietidlo aurelia led c 24w neutral white
778 Kč bez DPH
933 Kč
Kód: 3775
5059 prisadene stropne svietidlo s pohybovym senzorom sola led d slim mvs 28w neutral white Kód: 3758
5056 prisadene stropne svietidlo s pohybovym senzorom sola led d slim mvs 20w neutral white Kód: 3757
5053 prisadene stropne svietidlo s pohybovym senzorom sola led c slim mvs 24w neutral white Kód: 3756
5050 svietidlo s pohybovym senzorom adis led d slim mvs 28w neutral white
917 Kč bez DPH
1 100 Kč
Kód: 3755
Nahoru
Další produkty
Doručení ZDARMA
Doručení ZDARMA
k objednávce nad 1000 kč