Vnitřní osvětlení

Vnitřní osvětlení je dnes už téměř neodmyslitelnou součástí našich životů. Jen díky němu se můžeme věnovat našim oblíbeným činnostem i po západu slunce za dostatečné viditelnosti. Pro dokonalé uspokojení našich potřeb je však potřeba různých typů svítidel. Právě proto v naší nabídce naleznete široký výběr vnitřního osvětlení.

#Showmore#

Na jaké druhy vnitřního osvětlení můžete narazit?

 • Stropní svítidla
 • Nástěnná svítidla
 • Lustry
 • Bodová svítidla
 • Podhledová svítidla
 • Stolní lampy
 • Stojací lampy
 • Kolejnicový systém osvětlení
 • Koupelnová svítidla
 • Svítidla s pohybovým senzorem
 • Svítidla na dálkové ovládání
 • Nábytková svítidla
 • Orientační svítidla
 • Technická svítidla

Stropní svítidla

Stropní interiérová svítidla řadíme do skupiny hlavního osvětlení. Jejich úkolem je osvětlit celou místnost. Mezi stropními svítidly naleznete moderní LED svítidla ale i klasická svítidla se žárovkami. Stropní svítidla jsou vhodná téměř do každé místnosti díky jejich rozmanitému provedení. V nabídce naleznete různé velikosti, materiály, barvy i tvary.

Nástěnná svítidla

Hlavní rozdíl mezi nástěnnými a stropními svítidly je jejich umístění. Jak vyplývá z názvu, nástěnná svítidla se montují na stěny. Stejně jako stropní svítidla interiérová svítidla na stěnu naleznete v LED provedení i v provedení klasické žárovky. U některých je možné směr svícení regulovat, jiné mají sklon pevně daný. Z estetického hlediska je možné vybrat si ze širokého spektra barev a designů.

Lustry

Lustry patří obvykle do kategorie závěsných svítidel a mají významnou estetickou funkci. Vyrábí se většinou ze skla, křišťálu, dřeva nebo kovu. Vhodné jsou především do místností s vysokými stropy. V nabídce je možné najít lustry v moderních ale i romantickém stylu.  

I v rámci jedné místnosti se styl svítidel bude jemně lišit. Lustry do obývacího pokoje bývají obvykle honosnější. Oproti tomu lustry do kuchyně by měly být především praktické, proto se používají lustry s nastavitelnou výškou.

Bodová svítidla

Bodová svítidla jsou velmi nenápadným ale zároveň elegantním řešením, především do kanceláří,  ale klidně i do domácnosti. Bodová svítidla mohou sloužit na osvícení celé místnosti, nebo je možné je použít na osvětlení konkrétních míst, jako jsou police nebo zrcadla. Obvykle se dodávají i s LED žárovkami a jejich výhodou je, že jsou energeticky úsporné.

Podhledová svítidla

Podhledová svítidla jsou charakteristické tím, že jsou nainstalované pod stropem tak, aby byla téměř neviditelná. Vhodné jsou více do moderních interiérů. V případě využití podhledových svítidel v koupelně nebo na jiných místech se zvýšenou vlhkostí je důležité myslet na to, aby měla svítidla zvýšenou odolnost vůči vlhkosti.

Stolní lampy

V kategorii stolních lamp můžete najít například dřevěné lampy, světla do zásuvky, LED lampy, kancelářské stolní lampy nebo dokonce kosmetická zrcadla. Každý typ lampy dokáže uspokojit jiné potřeby, díky svým jedinečným funkcím. Důležitou roli hraje jejich design, který může být zajímavým doplňkem místnosti.

Stojací lampy 

Stojací lampy mohou kromě své funkčnosti i příjemně esteticky doplnit prostředí. Právě proto tato kategorie nabízí široké spektrum retro lamp, designových stojacích lamp nebo LED lamp, které mohou zaujmout svým moderním designem.

Kolejnicový systém osvětlení

Další moderní alternativou je kolejnicový systém osvětlení. Díky tomuto systému můžete kombinovat více typů světel. V nabídce lze nalézt jednofázové nebo třífázové systémy. 

Kolejnicový systém osvětlení nabízí možnost zvolit nejen intenzitu osvětlení nebo barvu, ale také to, jak budou jednotlivé světelné zdroje rozmístěny v prostoru a navíc dává možnost to během pár vteřin změnit bez nutnosti složité montáže.

Pro instalaci stačí vyskládat kolejnice podle požadovaného tvaru a světla zapojit a osadit na libovolný úsek kolejnice. Je to skvělá volba pro domácnosti i prodejny, kde je zapotřebí dynamické, elegantní a designové řešení osvětlení.

Koupelnová svítidla

Při výběru koupelnových svítidel je důležité myslet především na vlhkost vzduchu a stříkající vodu. Základním parametrem je stupeň ochrany proti vniknutí vody a pevných částic – IP. Čím vyšší hodnota IP, tím vyšší odolnost by mělo zařízení mít. První číslice přináší informaci o ochraně před vniknutím prachu, druhá o ochraně před vniknutím vody. 

V místech, kde hrozí bezprostřední kontakt svítidla s vodou, je vhodné volit svítidla s ochranou alespoň IPx5. V místech od vzdálenosti 60 cm lze využít koupelnová světla s IP44. V ostatních částech koupelny bude stačit ochrana IP20.

Svítidla s pohybovým senzorem

Svítidla se senzorem pohybu je vhodné instalovat především na chodbách a v předsíni. Ušetří tak problémy s chozením po domě po tmě i když máme plné ruce.

Senzory pracují většinou s technologií PIR snímač pohybu, který reaguje na infračervené záření vycházející z lidského těla. Svítidla s čidlem mají ve svém záběru jisté prostředí, které pozorují. V případě, že je toto prostředí narušeno, světlo se automaticky zapne.

Svítidla na dálkové ovládání

Svítidla na dálkové ovládání umožňují rozsvítit nebo zhasnout pomocí vypínače světlo, aniž bychom se museli postavit z postele nebo gauče. Toto ovládání ocení především osoby s omezenou schopností pohybu.

Nábytková svítidla

Nábytková svítidla jsou výhodným řešením, potřebujeme-li doplňkové světlo například na kuchyňskou linku nebo do skříně. Některá světla mají dokonce zabudovaný senzor pohybu, a tak se rozsvítí při otevření skříně. V rámci šetření můžeme vybrat úsporná LED světla.

Orientační svítidla

Orientační světlo se používá převážně k nepřímému osvětlení jako chodbové a schodišťové osvětlení, ale klidně jej můžeme použít i do ložnice nebo obývacího pokoje. Obecně se vyznačují tím, že neoslňují a spotřebovávají málo energie.

Technická svítidla

Technická svítidla by měla splňovat specifické nároky technických místností, průmyslových budov ale i domácích dílen. Měly by vydržet nárazy i náročnější podmínky. Mezi technická svítidla řadíme například lineární, metalhalogenidová, přisazená, nouzová, prachotěsná nebo mřížková svítidla.

Jak vybrat vnitřní osvětlení?

To, jaké světlo bude do místnosti nejvhodnější, závisí na vašich individuálních potřebách. Při výběru vhodného světla se vyplatí zohlednit:

 • Velikost místnosti
 • Účel místnosti
 • Styl interiéru
 • Technické parametry
 • Náklady

Velikost místnosti a výběr interiérového osvětlení

Při výběru vnitřního osvětlení je velmi důležité zohlednit velikost místnosti. Pro dostatečné osvětlení rozsáhlejšího prostoru je zapotřebí více typů osvětlení. Nesmíte při tom opomenout výšku stropu.

V případě vysokého stropu můžete vybrat masivnější závěsný lustr, zatímco u nižšího stropu dáte přednost nástěnné nebo stojací lampě, která prostor opticky zvětší.

Významným faktorem je také množství přirozeného světla, které přichází přes okna.

Účel místnosti a výběr interiérového osvětlení

Různé činnosti vyžadují různé typy osvětlení. Do dětského pokoje se po estetické i praktické stránce hodí jiný typ osvětlení než do koupelny nebo kuchyně. Dokonce iv jedné místnosti se mění potřeba osvětlení. 

Například v kuchyni pro osvětlení jídelního stolu je vhodnější lustr, zatímco pod kuchyňskou linku se hodí zářivková svítilna

Styl interiéru a výběr interiérového osvětlení

Jelikož se při zařizování domácnosti světla většinou kupují až na závěr, neměl by být problém sladit je s ostatním nábytkem. Do některých interiérů mohou být vhodnější dominantnější kousky stojících lamp nebo lustrů, které na sebe strhnou pozornost, do moderně minimalisticky zařízených místností mohou být vhodnější bodová nebo nástěnná interiérová světla.

Technické parametry a výběr interiérového osvětlení

Při výběru správného osvětlení hrají významnou roli i technické parametry.  

Stupeň krytí

U koupelnových svítidel je důležité zaměřit se na odolnost vůči vlhkosti, která je vyjádřená zkratkou IP.

Výkon a příkon

Příkon udává množství energie spotřebované za jednotku času. Ovlivňuje tak, kolik zaplatíme za spotřebovanou elektrickou energii. Výkon svítidla se udává ve wattech (W) a určuje intenzitu světla. Při výběru je potřeba stanovit si priority. Pokud je prioritou nízká spotřeba, vyberte světlo s co nejnižším příkonem a pokud je prioritou největší svítivost, vyberte světlo s maximálním výkonem.

Světelný tok

To, jaké množství světla bude zapotřebí, lze vypočítat – rozhodujícím faktorem je tok světla a velikost místnosti. Při výběru světla byste se měli zaměřit především na světelný tok, který se vyjadřuje v lumenech. 

Světelný tok (lm) udává intenzitu světla vyzařovaného světelným zdrojem. Setkat se můžete is jednotkou lux (lx), která označuje stupeň osvětlení a je definována jako počet lumenů na metr čtvereční.

Počet lumenů lze nalézt na krabičkách žárovek. Pro orientaci v jednotlivých hodnotách svítivosti si můžete pomoci následujícím přehledem:

 • Dekorativní světla: 130 lm až 240 lm
 • Stolní lampy: 250 lm
 • Bodová světla: 400 lm
 • Centrální svítidla a lustry: 800 lm

Pro výpočet potřebného světla je důležité znát také plochu místnosti a její účel. V tomto směru, mohou pomoci normy ČSN, které uvádějí doporučenou průměrnou intenzitu osvětlení pro každou místnost. Vyjadřuje se v luxech.

 • Zásoby: 50 lx
 • Garáž: 75 lx
 • Chodby: 100 lx
 • Garáž s dílnou, schodiště, chodba: 150 lx
 • Ložnice, šatny, toalety, koupelny a jídelny: 200 lx
 • Dětské pokoje, čtenářské koutky, studovny: 300 lx
 • Kuchyňské skříňky: 500 lx 

Následně se toto číslo vynásobí počtem metrů čtverečních v místnosti a zjistí se počet lumenů.

NAPŘÍKLAD: Chodba, která má 10 m2, bude potřebovat 1000 lumenů, protože 100x10=1000. 1 000 lumenů pak můžete rozdělit mezi několik zdrojů světla, například centrální světlo a lampu na nočním stolku. 

U LED světla je výpočet ještě jednodušší. Podle odborníků byste měli zvolit 4 W/m2 LED osvětlení do kuchyně a pracovny a 2 až 3 W/m2 osvětlení do obývacího pokoje, dětských pokojů, koupelny a ložnice. Na chodbách a ve sklepích postačí 1 W/m2.

Náklady

Spotřeba elektřiny není jediným faktorem, který je třeba zvážit při počítání nákladů. Důležitá je i životnost světelného zdroje, délka záruky a pořizovací cena. V současnosti k nejúspornějšímu osvětlení patří právě LED svítidla. Stejně tak LED světelné zdroje, jako jsou LED žárovky nebo zářivky, pomohou oproti klasickým zdrojům ušetřit. 

Vliv světla na psychiku

Přirozené světlo je výjimečným prvkem, který má pozitivní vliv na zdraví člověka. Pozitivně ovlivňuje všechny věkové kategorie a jeho nedostatek může způsobit poruchy spánku, zvýšit hladinu stresu, podporovat obezitu a únavu. 

Umělé světlo tedy není náhradou za přirozené světlo a snaží se mu jen přiblížit. Umělé světlo, by mělo přinášet:

 • Zrakovou pohodu - celkový příjemný pocit z vnitřního prostoru i při nedostatku denního světla
 • Zrakový výkon - dostatek světla pro konkrétní úlohu

ZAJÍMAVOST: Podle psychologa Jiřího Nováka cítí ženy a muži světlo rozdílné. Muži v 80% preferují ostré zářivkové světlo a až 85% žen si vybere tlumené žárovkové světlo s červenou složkou.

Teplota světla

Barva světla má významný vliv na celkový vzhled místnosti a dotváří atmosféru v ní. To, jaká barva se do místnosti hodí, záleží především na účelu místnosti. Obecně však platí, že teplejší barvy jsou vhodnější pro relaxaci a studené barvy pro práci a produktivitu. 

Barva světla se označuje v Kelvinech a čím méně Kelvinů, tím teplejší světlo. Někdy se nazývá také teplota chromatičnosti světla (CCT – Correlated Colour Temperature, neboli korelovaná teplota světla).

Teplá barva

Pod teplou barvu řadíme škálu od oranžové, přes žlutou až po teplou bílou. Těmto barvám odpovídá označení na žárovkách přibližně do 3000 K. Vytváří pocit pohody a relaxační atmosféru a dokáže zútulnit místnost. Teplé barvy jsou vhodné do místností, ve kterých chceme relaxovat a odpočívat.

Neutrální bílá

Barva světla 4000 K odpovídá neutrální bílé barvě. Tento odstín by se měl nejvíce podobat dennímu světlu. Podporuje aktivitu, koncentraci a zvyšuje produktivitu. Vhodné je proto do místností, ve kterých pracujete, studujete a potřebujete se soustředit.

Studená barva

Pokud hledáte studené barvy, sáhnout byste měli po žárovkách s označením 6000 K a výše. Studené světlo začíná na odstínech studené bílé po světle modrou a modrou, vždy v závislosti na zvolené teplotě. Tyto barvy podporují koncentraci, protože oči jsou při tomto osvětlení méně unavené. 

Jaký je rozdíl mezi vnějším a vnitřním osvětlením?

Základní rozdíly, které je třeba zohlednit při výběru vnějšího a vnitřního osvětlení jsou:

 • Účel osvětlení – Jak vyplývá z názvu, venkovní osvětlení se používá k osvětlení venkovních prostor, jako jsou například parkoviště, chodníky a terasy, zatímco vnitřní osvětlení se používá k osvětlení vnitřních prostor, jako jsou například kuchyně, koupelny a obývací pokoje. 
 • Odolnost vůči povětrnostním vlivům – Venkovní osvětlení musí být navrženo tak, aby bylo odolné vůči povětrnostním podmínkám, jako jsou například déšť, vítr, sníh a extrémní teploty. Vnitřní osvětlení obvykle nemusí mít stejně velkou odolnost vůči počasí.
 • Bezpečnostní opatření – Osvětlení do exteriéru musí být navrženo s ohledem na bezpečnost. Musí být odolné vůči vandalismu, krádeži, požárům a jiným nebezpečným situacím. Na druhé straně vnitřní osvětlení je obvykle méně vystaveno těmto rizikům, ale stále se musí zohlednit bezpečnost, zejména pokud se jedná o osvětlení v koupelně nebo v kuchyni. 
 • Design – Při venkovním osvětlení hraje hlavní roli funkčnost a design je až na druhém místě. Při výběru vnitřního osvětlení bývá priorita kladena především na design.
 • Typ světelného zdroje – Venkovní osvětlení často vyžaduje výkonnější světelné zdroje než vnitřní osvětlení, aby mohlo osvětlit větší plochy. Na druhé straně vnitřní osvětlení může být zaměřeno na vytváření určité atmosféry a používat méně výkonné světelné zdroje, jako například žárovky s nižším výkonem. 

Spotřeba energie – Při výběru osvětlení je třeba zvážit i spotřebu energie. Venkovní osvětlení obvykle vyžaduje více energie než vnitřní osvětlení a často je třeba, aby bylo osvětlení zapnuto po celou noc.

Nejprodávanější

5104 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 3w black neutral white
 
282 Kč
(235 Kč bez DPH)
5200 visiace svietidlo uno e27 clg black
Visící svítidlo UNO E27 CLG BLACK
Skladem (>50 ks)
Kód: 3811
 
97 Kč
(81 Kč bez DPH)
4930 stropne bodove prisadene svietidlo hary c gu10 black
 
364 Kč
(303 Kč bez DPH)
4438 stropne svietidlo adis led d slim 20w neutral white
 
583 Kč
(486 Kč bez DPH)
5467 schodiskove svietidlo kurs led d 1 6w white neutral white
432 Kč
(360 Kč bez DPH)
4414 kolajnicove svietidlo haga gu10 black
Kolejnicové svítidlo HAGA GU10 BLACK
Skladem (>50 ks)
Kód: 3505
268 Kč
(223 Kč bez DPH)
poistenie zasielky
 
26 Kč
(22 Kč bez DPH)
5578 stropne bodove svietidlo daria dwl daria dwl gu10 black
 
138 Kč
(115 Kč bez DPH)
Luster PASTELO 1 black
Luster PASTELO 1 black
Skladem (>50 ks)
Kód: SL.0469
 
548 Kč
(457 Kč bez DPH)
4834 podhladove bodove svietidlo oktan c chrome
 
114 Kč
(95 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 42 - 4066 položek celkem
5104 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 3w black neutral white
Top produkt
235 Kč bez DPH
282 Kč
Kód: 3779
5200 visiace svietidlo uno e27 clg black
Top produkt
81 Kč bez DPH
97 Kč
Kód: 3811
4930 stropne bodove prisadene svietidlo hary c gu10 black
Top produkt
303 Kč bez DPH
364 Kč
Kód: 3713
4438 stropne svietidlo adis led d slim 20w neutral white
486 Kč bez DPH
583 Kč
Kód: 3514
5467 schodiskove svietidlo kurs led d 1 6w white neutral white
Top produkt
360 Kč bez DPH
432 Kč
Kód: 3908
4414 kolajnicove svietidlo haga gu10 black
Top produkt
223 Kč bez DPH
268 Kč
Kód: 3505
poistenie zasielky
22 Kč bez DPH
26 Kč
Kód: POIST2023
5578 stropne bodove svietidlo daria dwl daria dwl gu10 black
115 Kč bez DPH
138 Kč
Kód: 3945
Luster PASTELO 1 black
Luster PASTELO 1 black
Skladem (>50 ks)
457 Kč bez DPH
548 Kč
Kód: SL.0469
4834 podhladove bodove svietidlo oktan c chrome
95 Kč bez DPH
114 Kč
Kód: 3673
4588 kupelnove svietidlo nad zrkadlo marta led 12w chrome neutral white kanarya
727 Kč bez DPH
872 Kč
Kód: 3576
SSU-15 CH/BK MR16 Chrome Podhledové svítidlo Lustr. ROUND GLASS BLACK
103 Kč bez DPH
124 Kč
Kód: 2263816
7117 ramik na bodovu ziarovku gu10 hranaty luba d black
110 Kč bez DPH
132 Kč
Kód: 4044
5686 nastenne bodove svietidlo zula spt gu10 white
193 Kč bez DPH
232 Kč
Kód: 3995
4528 nastenne svietidlo zelda led c 2x5 w black neutral white
Top produkt
550 Kč bez DPH
660 Kč
Kód: 3554
TUBA 1X50W GU10 PINK+WHITE DIA. 5,8 CM
444 Kč bez DPH
533 Kč
Kód: 2273662
1030 Stropní svítidlo 40 Wood Standard 2X60W E27 Oak
453 Kč bez DPH
544 Kč
Kód: 14-32143
5338 bodove svietidlo moni led c 5 w neutral white black
115 Kč bez DPH
138 Kč
Kód: 3859
4447 prisadene stropne svietidlo sola led c slim 18w neutral white
Top produkt
461 Kč bez DPH
553 Kč
Kód: 3517
vratenie60
37 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: VRACENI60
5107 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 7w black neutral white
Top produkt
279 Kč bez DPH
335 Kč
Kód: 3780
4441 stropne svietidlo adis led d slim 28w neutral white
Top produkt
648 Kč bez DPH
777 Kč
Kód: 3515
4312 nastenne svietidlo etna g9 1c
263 Kč bez DPH
315 Kč
Kód: 3259
3322 kolajnicova lista track 2m black
550 Kč bez DPH
660 Kč
Kód: 2440
ATUT OAK 04149
Novinka
708 Kč bez DPH
850 Kč
Kód: 4149
Nastěnné svítidlo AZALIA
763 Kč bez DPH
915 Kč
Kód: SL.1006
Stropní svítidlo LAGOS 30 black
557 Kč bez DPH
668 Kč
Kód: SL.0436
ODEN Lustr Chrome 1X40W G9 White lampshade 15CM
499 Kč bez DPH
599 Kč
Kód: 31-03287
5458 schodiskove svietidlo azyl led c 1 6w white neutral white
Top produkt
329 Kč bez DPH
395 Kč
Kód: 3905
5401 visiace svietidlo inka grey 29
213 Kč bez DPH
256 Kč
Kód: 3881
5047 svietidlo s pohybovym senzorom adis led d slim mvs 20w neutral white
800 Kč bez DPH
960 Kč
Kód: 3754
4585 kupelnove svietidlo marta led 8w chrome neutral white kanarya
653 Kč bez DPH
784 Kč
Kód: 3575
4444 prisadene stropne svietidlo sola led c slim 14w neutral white
395 Kč bez DPH
474 Kč
Kód: 3516
3196 led kupelnove nastenne svietidlo rumba led 9w chrome neutral white Kód: 10
Nastěnné svítidlo TILA 30 black
648 Kč bez DPH
778 Kč
Kód: SL.1019
Nastěnné svítidlo LOBO MAXI black
769 Kč bez DPH
923 Kč
Kód: SL.0530
Lamp DALI Nástěnné svítidlo 1X60W R7S 78MM Patina
445 Kč bez DPH
534 Kč
Kód: 21-95643
HOSTI Nástěnné svítidlo 1X15W GU10 Golden
939 Kč bez DPH
1 127 Kč
Kód: 21-75468
MIKA Lustr Poland ASTIK E27 1X60W Green
192 Kč bez DPH
230 Kč
Kód: 31-18635
6682 led stmievatelna stolna lampa magic 1 rgb nilsen led white
742 Kč bez DPH
890 Kč
Kód: US003
6643 kancelarska lampa ester nilsen led white
1 356 Kč bez DPH
1 627 Kč
Kód: BL018
6547 stolna lampa magic round rgb nilsen led white
742 Kč bez DPH
890 Kč
Kód: MA012
6175 detsky luster lietadlo velke e27 biela natural
Doprava zdarma
1 496 Kč bez DPH
1 795 Kč
Kód: 1041109
6148 detsky luster lietadlo e27 biela natural
Doprava zdarma
1 347 Kč bez DPH
1 616 Kč
Kód: 1041009
5689 nastenne bodove svietidlo zula spt gu10 black
193 Kč bez DPH
232 Kč
Kód: 3996
5623 nastenne svietidlo tobias g9 white
329 Kč bez DPH
395 Kč
Kód: 3960
5395 visiace svietidlo inka grey 25
210 Kč bez DPH
252 Kč
Kód: 3879
5203 nastenne svietidlo uno e27 1c white
103 Kč bez DPH
123 Kč
Kód: 3812
5032 kupelnove svietidlo nad zrkadlo roxana led 13w chrome neutral white
Top produkt
727 Kč bez DPH
872 Kč
Kód: 3749
4942 kupelnove svietidlo nad zrkadlo melania led 15 w neutral white
351 Kč bez DPH
421 Kč
Kód: 3717
4765 stropne svietidlo kidi led cosmos 28w neutral white
Top produkt
500 Kč bez DPH
600 Kč
Kód: 3648
4717 visiace svietidlo flara led 24w black neutral white
Top produkt
790 Kč bez DPH
948 Kč
Kód: 3632
4636 stropne svietidlo klara led c 19w neutral white
516 Kč bez DPH
619 Kč
Kód: 3592
4633 stropne svietidlo klara led c 13w neutral white
Top produkt
417 Kč bez DPH
500 Kč
Kód: 3591
4177 stolna lampa zyta e14 white
190 Kč bez DPH
228 Kč
Kód: 3201
3352 kolajnicova spojka connector i black
69 Kč bez DPH
83 Kč
Kód: 2516
Nastěnné svítidlo LAPPO natural wood
858 Kč bez DPH
1 029 Kč
Kód: SL.1094
Luster TALEJA 1 black [ES111]
411 Kč bez DPH
493 Kč
Kód: SL.0989
Stropní svítidlo RING 6L black
2 018 Kč bez DPH
2 421 Kč
Kód: SL.0334
Luster DAMASO
Luster DAMASO
Skladem (49 ks)
823 Kč bez DPH
988 Kč
Kód: SL.0281
ZEFIR Stolní lampa 1X40W E27
899 Kč bez DPH
1 079 Kč
Kód: 41-73815
BERKANE Stolní lampa 1X40W E14 Blue
616 Kč bez DPH
739 Kč
Kód: 41-11749
PABLO Stolní lampa 1X60W E27 Yellow
358 Kč bez DPH
429 Kč
Kód: 41-34090
PAPIRUS Stolní lampa Paper White 40W E14
127 Kč bez DPH
152 Kč
Kód: 41-88287
PICARDO Nástěnné svítidlo 1X40W E14 Black Mat
272 Kč bez DPH
326 Kč
Kód: 91-50618
AMOR Nástěnné svítidlo 1X40W E14 Gray Mat
303 Kč bez DPH
364 Kč
Kód: 91-63342
6748 dotykova stmievatelna stolna lampa magic 1 rgb nilsen led pink
742 Kč bez DPH
890 Kč
Kód: US005
6745 dotykova stmievatelna stolna lampa magic 1 rgb nilsen led black
Novinka
Kód: US004
6739 dotykova stmievatelna stolna lampa kancelarska lampa lisa nilsen led pink Kód: PX017
6214 detsky luster lietadlo clipper e27 seda natural
Top produkt
Doprava zdarma
1 361 Kč bez DPH
1 633 Kč
Kód: 1042340
6196 detsky luster lietadlo velke e27 seda natural
Doprava zdarma
1 679 Kč bez DPH
2 015 Kč
Kód: 1041140
6187 detsky luster lietadlo velke e27 ruzova biela
Doprava zdarma
1 679 Kč bez DPH
2 015 Kč
Kód: 1041122
5806 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 12w white neutral white
Top produkt
1 096 Kč bez DPH
1 315 Kč
Kód: 4022
5653 kupelnove svietidlo nad zrkadlo brego led 9w chrome neutral white
527 Kč bez DPH
632 Kč
Kód: 3972
5644 kupelnove svietidlo nad zrkadlo cyber led 14w black neutral white
Top produkt
1 183 Kč bez DPH
1 420 Kč
Kód: 3969
5410 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 12w black neutral white
Top produkt
1 096 Kč bez DPH
1 315 Kč
Kód: 3884
5374 bodove svietidlo fin led c 3w silver neutral white
77 Kč bez DPH
92 Kč
Kód: 3871
5110 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 10w black neutral white
348 Kč bez DPH
417 Kč
Kód: 3781
5092 prisadene stropne svietidlo olga led c 24w white cct
461 Kč bez DPH
553 Kč
Kód: 3769
5053 prisadene stropne svietidlo s pohybovym senzorom sola led c slim mvs 24w neutral white Kód: 3756
5050 svietidlo s pohybovym senzorom adis led d slim mvs 28w neutral white
917 Kč bez DPH
1 100 Kč
Kód: 3755
5035 kupelnove svietidlo nad zrkadlo roxana led 15 w chrome neutral white
Top produkt
1 167 Kč bez DPH
1 400 Kč
Kód: 3750
4909 pohybovy senzor neo mvs small white
211 Kč bez DPH
253 Kč
Kód: 3698
4762 stropne svietidlo kidi led cosmos 20w neutral white
430 Kč bez DPH
516 Kč
Kód: 3647
4756 stropne svietidlo kidi led dino 20w neutral white
413 Kč bez DPH
495 Kč
Kód: 3645
4735 stropne svietidlo sparta led c 48w neutral white
989 Kč bez DPH
1 187 Kč
Kód: 3638
3748 technicke svietidlo flat led 40w neutral white
301 Kč bez DPH
361 Kč
Kód: 2916
3742 technicke svietidlo flat led 20w neutral white
219 Kč bez DPH
263 Kč
Kód: 2914
3466 prisadene stropne svietidlo sola led c 16w neutral white
553 Kč bez DPH
663 Kč
Kód: 2784
3457 prisadene stropne svietidlo leon led c 16w neutral white
553 Kč bez DPH
663 Kč
Kód: 2781
CACTUS MAŁY Stolní lampa 8W LED 4000K IQ KIDS green KD
1 790 Kč bez DPH
2 148 Kč
Kód: 41-10377
ROSA Lustr 1X60W E27 WHITE
1 347 Kč bez DPH
1 616 Kč
Kód: 31-27149
LION PLAFON 1/2  1X60W
LION PLAFON 1/2 1X60W
Skladem (1 ks)
46 Kč bez DPH
55 Kč
Kód: 11-63345
ALUNO Nástěnné svítidlo 1x40W E14 fiore
588 Kč bez DPH
706 Kč
Kód: 10-61686
ANGEL Nástěnné svítidlo 195X190
270 Kč bez DPH
324 Kč
Kód: 10-09503
04122 Puzon DWL bílá zlata
Novinka
203 Kč bez DPH
243 Kč
Kód: 4273
BOA LED BLACK RGB 04001
Novinka Top produkt
543 Kč bez DPH
652 Kč
Kód: 4001
LUTER 4XGU10 BLACK 04080
Novinka
1 087 Kč bez DPH
1 304 Kč
Kód: 4080
HOUSE Stolní lampa 10W LED 4000K IQ KIDS blue KD
1 544 Kč bez DPH
1 853 Kč
Kód: 41-11800
Nahoru
Další produkty
Doručení ZDARMA
Doručení ZDARMA
k objednávce nad 1000 kč