Vnitřní osvětlení

Vnitřní osvětlení je dnes už téměř neodmyslitelnou součástí našich životů. Jen díky němu se můžeme věnovat našim oblíbeným činnostem i po západu slunce za dostatečné viditelnosti. Pro dokonalé uspokojení našich potřeb je však potřeba různých typů svítidel. Právě proto v naší nabídce naleznete široký výběr vnitřního osvětlení.

#Showmore#

Na jaké druhy vnitřního osvětlení můžete narazit?

 • Stropní svítidla
 • Nástěnná svítidla
 • Lustry
 • Bodová svítidla
 • Podhledová svítidla
 • Stolní lampy
 • Stojací lampy
 • Kolejnicový systém osvětlení
 • Koupelnová svítidla
 • Svítidla s pohybovým senzorem
 • Svítidla na dálkové ovládání
 • Nábytková svítidla
 • Orientační svítidla
 • Technická svítidla

Stropní svítidla

Stropní interiérová svítidla řadíme do skupiny hlavního osvětlení. Jejich úkolem je osvětlit celou místnost. Mezi stropními svítidly naleznete moderní LED svítidla ale i klasická svítidla se žárovkami. Stropní svítidla jsou vhodná téměř do každé místnosti díky jejich rozmanitému provedení. V nabídce naleznete různé velikosti, materiály, barvy i tvary.

Nástěnná svítidla

Hlavní rozdíl mezi nástěnnými a stropními svítidly je jejich umístění. Jak vyplývá z názvu, nástěnná svítidla se montují na stěny. Stejně jako stropní svítidla interiérová svítidla na stěnu naleznete v LED provedení i v provedení klasické žárovky. U některých je možné směr svícení regulovat, jiné mají sklon pevně daný. Z estetického hlediska je možné vybrat si ze širokého spektra barev a designů.

Lustry

Lustry patří obvykle do kategorie závěsných svítidel a mají významnou estetickou funkci. Vyrábí se většinou ze skla, křišťálu, dřeva nebo kovu. Vhodné jsou především do místností s vysokými stropy. V nabídce je možné najít lustry v moderních ale i romantickém stylu.  

I v rámci jedné místnosti se styl svítidel bude jemně lišit. Lustry do obývacího pokoje bývají obvykle honosnější. Oproti tomu lustry do kuchyně by měly být především praktické, proto se používají lustry s nastavitelnou výškou.

Bodová svítidla

Bodová svítidla jsou velmi nenápadným ale zároveň elegantním řešením, především do kanceláří,  ale klidně i do domácnosti. Bodová svítidla mohou sloužit na osvícení celé místnosti, nebo je možné je použít na osvětlení konkrétních míst, jako jsou police nebo zrcadla. Obvykle se dodávají i s LED žárovkami a jejich výhodou je, že jsou energeticky úsporné.

Podhledová svítidla

Podhledová svítidla jsou charakteristické tím, že jsou nainstalované pod stropem tak, aby byla téměř neviditelná. Vhodné jsou více do moderních interiérů. V případě využití podhledových svítidel v koupelně nebo na jiných místech se zvýšenou vlhkostí je důležité myslet na to, aby měla svítidla zvýšenou odolnost vůči vlhkosti.

Stolní lampy

V kategorii stolních lamp můžete najít například dřevěné lampy, světla do zásuvky, LED lampy, kancelářské stolní lampy nebo dokonce kosmetická zrcadla. Každý typ lampy dokáže uspokojit jiné potřeby, díky svým jedinečným funkcím. Důležitou roli hraje jejich design, který může být zajímavým doplňkem místnosti.

Stojací lampy 

Stojací lampy mohou kromě své funkčnosti i příjemně esteticky doplnit prostředí. Právě proto tato kategorie nabízí široké spektrum retro lamp, designových stojacích lamp nebo LED lamp, které mohou zaujmout svým moderním designem.

Kolejnicový systém osvětlení

Další moderní alternativou je kolejnicový systém osvětlení. Díky tomuto systému můžete kombinovat více typů světel. V nabídce lze nalézt jednofázové nebo třífázové systémy. 

Kolejnicový systém osvětlení nabízí možnost zvolit nejen intenzitu osvětlení nebo barvu, ale také to, jak budou jednotlivé světelné zdroje rozmístěny v prostoru a navíc dává možnost to během pár vteřin změnit bez nutnosti složité montáže.

Pro instalaci stačí vyskládat kolejnice podle požadovaného tvaru a světla zapojit a osadit na libovolný úsek kolejnice. Je to skvělá volba pro domácnosti i prodejny, kde je zapotřebí dynamické, elegantní a designové řešení osvětlení.

Koupelnová svítidla

Při výběru koupelnových svítidel je důležité myslet především na vlhkost vzduchu a stříkající vodu. Základním parametrem je stupeň ochrany proti vniknutí vody a pevných částic – IP. Čím vyšší hodnota IP, tím vyšší odolnost by mělo zařízení mít. První číslice přináší informaci o ochraně před vniknutím prachu, druhá o ochraně před vniknutím vody. 

V místech, kde hrozí bezprostřední kontakt svítidla s vodou, je vhodné volit svítidla s ochranou alespoň IPx5. V místech od vzdálenosti 60 cm lze využít koupelnová světla s IP44. V ostatních částech koupelny bude stačit ochrana IP20.

Svítidla s pohybovým senzorem

Svítidla se senzorem pohybu je vhodné instalovat především na chodbách a v předsíni. Ušetří tak problémy s chozením po domě po tmě i když máme plné ruce.

Senzory pracují většinou s technologií PIR snímač pohybu, který reaguje na infračervené záření vycházející z lidského těla. Svítidla s čidlem mají ve svém záběru jisté prostředí, které pozorují. V případě, že je toto prostředí narušeno, světlo se automaticky zapne.

Svítidla na dálkové ovládání

Svítidla na dálkové ovládání umožňují rozsvítit nebo zhasnout pomocí vypínače světlo, aniž bychom se museli postavit z postele nebo gauče. Toto ovládání ocení především osoby s omezenou schopností pohybu.

Nábytková svítidla

Nábytková svítidla jsou výhodným řešením, potřebujeme-li doplňkové světlo například na kuchyňskou linku nebo do skříně. Některá světla mají dokonce zabudovaný senzor pohybu, a tak se rozsvítí při otevření skříně. V rámci šetření můžeme vybrat úsporná LED světla.

Orientační svítidla

Orientační světlo se používá převážně k nepřímému osvětlení jako chodbové a schodišťové osvětlení, ale klidně jej můžeme použít i do ložnice nebo obývacího pokoje. Obecně se vyznačují tím, že neoslňují a spotřebovávají málo energie.

Technická svítidla

Technická svítidla by měla splňovat specifické nároky technických místností, průmyslových budov ale i domácích dílen. Měly by vydržet nárazy i náročnější podmínky. Mezi technická svítidla řadíme například lineární, metalhalogenidová, přisazená, nouzová, prachotěsná nebo mřížková svítidla.

Jak vybrat vnitřní osvětlení?

To, jaké světlo bude do místnosti nejvhodnější, závisí na vašich individuálních potřebách. Při výběru vhodného světla se vyplatí zohlednit:

 • Velikost místnosti
 • Účel místnosti
 • Styl interiéru
 • Technické parametry
 • Náklady

Velikost místnosti a výběr interiérového osvětlení

Při výběru vnitřního osvětlení je velmi důležité zohlednit velikost místnosti. Pro dostatečné osvětlení rozsáhlejšího prostoru je zapotřebí více typů osvětlení. Nesmíte při tom opomenout výšku stropu.

V případě vysokého stropu můžete vybrat masivnější závěsný lustr, zatímco u nižšího stropu dáte přednost nástěnné nebo stojací lampě, která prostor opticky zvětší.

Významným faktorem je také množství přirozeného světla, které přichází přes okna.

Účel místnosti a výběr interiérového osvětlení

Různé činnosti vyžadují různé typy osvětlení. Do dětského pokoje se po estetické i praktické stránce hodí jiný typ osvětlení než do koupelny nebo kuchyně. Dokonce iv jedné místnosti se mění potřeba osvětlení. 

Například v kuchyni pro osvětlení jídelního stolu je vhodnější lustr, zatímco pod kuchyňskou linku se hodí zářivková svítilna

Styl interiéru a výběr interiérového osvětlení

Jelikož se při zařizování domácnosti světla většinou kupují až na závěr, neměl by být problém sladit je s ostatním nábytkem. Do některých interiérů mohou být vhodnější dominantnější kousky stojících lamp nebo lustrů, které na sebe strhnou pozornost, do moderně minimalisticky zařízených místností mohou být vhodnější bodová nebo nástěnná interiérová světla.

Technické parametry a výběr interiérového osvětlení

Při výběru správného osvětlení hrají významnou roli i technické parametry.  

Stupeň krytí

U koupelnových svítidel je důležité zaměřit se na odolnost vůči vlhkosti, která je vyjádřená zkratkou IP.

Výkon a příkon

Příkon udává množství energie spotřebované za jednotku času. Ovlivňuje tak, kolik zaplatíme za spotřebovanou elektrickou energii. Výkon svítidla se udává ve wattech (W) a určuje intenzitu světla. Při výběru je potřeba stanovit si priority. Pokud je prioritou nízká spotřeba, vyberte světlo s co nejnižším příkonem a pokud je prioritou největší svítivost, vyberte světlo s maximálním výkonem.

Světelný tok

To, jaké množství světla bude zapotřebí, lze vypočítat – rozhodujícím faktorem je tok světla a velikost místnosti. Při výběru světla byste se měli zaměřit především na světelný tok, který se vyjadřuje v lumenech. 

Světelný tok (lm) udává intenzitu světla vyzařovaného světelným zdrojem. Setkat se můžete is jednotkou lux (lx), která označuje stupeň osvětlení a je definována jako počet lumenů na metr čtvereční.

Počet lumenů lze nalézt na krabičkách žárovek. Pro orientaci v jednotlivých hodnotách svítivosti si můžete pomoci následujícím přehledem:

 • Dekorativní světla: 130 lm až 240 lm
 • Stolní lampy: 250 lm
 • Bodová světla: 400 lm
 • Centrální svítidla a lustry: 800 lm

Pro výpočet potřebného světla je důležité znát také plochu místnosti a její účel. V tomto směru, mohou pomoci normy ČSN, které uvádějí doporučenou průměrnou intenzitu osvětlení pro každou místnost. Vyjadřuje se v luxech.

 • Zásoby: 50 lx
 • Garáž: 75 lx
 • Chodby: 100 lx
 • Garáž s dílnou, schodiště, chodba: 150 lx
 • Ložnice, šatny, toalety, koupelny a jídelny: 200 lx
 • Dětské pokoje, čtenářské koutky, studovny: 300 lx
 • Kuchyňské skříňky: 500 lx 

Následně se toto číslo vynásobí počtem metrů čtverečních v místnosti a zjistí se počet lumenů.

NAPŘÍKLAD: Chodba, která má 10 m2, bude potřebovat 1000 lumenů, protože 100x10=1000. 1 000 lumenů pak můžete rozdělit mezi několik zdrojů světla, například centrální světlo a lampu na nočním stolku. 

U LED světla je výpočet ještě jednodušší. Podle odborníků byste měli zvolit 4 W/m2 LED osvětlení do kuchyně a pracovny a 2 až 3 W/m2 osvětlení do obývacího pokoje, dětských pokojů, koupelny a ložnice. Na chodbách a ve sklepích postačí 1 W/m2.

Náklady

Spotřeba elektřiny není jediným faktorem, který je třeba zvážit při počítání nákladů. Důležitá je i životnost světelného zdroje, délka záruky a pořizovací cena. V současnosti k nejúspornějšímu osvětlení patří právě LED svítidla. Stejně tak LED světelné zdroje, jako jsou LED žárovky nebo zářivky, pomohou oproti klasickým zdrojům ušetřit. 

Vliv světla na psychiku

Přirozené světlo je výjimečným prvkem, který má pozitivní vliv na zdraví člověka. Pozitivně ovlivňuje všechny věkové kategorie a jeho nedostatek může způsobit poruchy spánku, zvýšit hladinu stresu, podporovat obezitu a únavu. 

Umělé světlo tedy není náhradou za přirozené světlo a snaží se mu jen přiblížit. Umělé světlo, by mělo přinášet:

 • Zrakovou pohodu - celkový příjemný pocit z vnitřního prostoru i při nedostatku denního světla
 • Zrakový výkon - dostatek světla pro konkrétní úlohu

ZAJÍMAVOST: Podle psychologa Jiřího Nováka cítí ženy a muži světlo rozdílné. Muži v 80% preferují ostré zářivkové světlo a až 85% žen si vybere tlumené žárovkové světlo s červenou složkou.

Teplota světla

Barva světla má významný vliv na celkový vzhled místnosti a dotváří atmosféru v ní. To, jaká barva se do místnosti hodí, záleží především na účelu místnosti. Obecně však platí, že teplejší barvy jsou vhodnější pro relaxaci a studené barvy pro práci a produktivitu. 

Barva světla se označuje v Kelvinech a čím méně Kelvinů, tím teplejší světlo. Někdy se nazývá také teplota chromatičnosti světla (CCT – Correlated Colour Temperature, neboli korelovaná teplota světla).

Teplá barva

Pod teplou barvu řadíme škálu od oranžové, přes žlutou až po teplou bílou. Těmto barvám odpovídá označení na žárovkách přibližně do 3000 K. Vytváří pocit pohody a relaxační atmosféru a dokáže zútulnit místnost. Teplé barvy jsou vhodné do místností, ve kterých chceme relaxovat a odpočívat.

Neutrální bílá

Barva světla 4000 K odpovídá neutrální bílé barvě. Tento odstín by se měl nejvíce podobat dennímu světlu. Podporuje aktivitu, koncentraci a zvyšuje produktivitu. Vhodné je proto do místností, ve kterých pracujete, studujete a potřebujete se soustředit.

Studená barva

Pokud hledáte studené barvy, sáhnout byste měli po žárovkách s označením 6000 K a výše. Studené světlo začíná na odstínech studené bílé po světle modrou a modrou, vždy v závislosti na zvolené teplotě. Tyto barvy podporují koncentraci, protože oči jsou při tomto osvětlení méně unavené. 

Jaký je rozdíl mezi vnějším a vnitřním osvětlením?

Základní rozdíly, které je třeba zohlednit při výběru vnějšího a vnitřního osvětlení jsou:

 • Účel osvětlení – Jak vyplývá z názvu, venkovní osvětlení se používá k osvětlení venkovních prostor, jako jsou například parkoviště, chodníky a terasy, zatímco vnitřní osvětlení se používá k osvětlení vnitřních prostor, jako jsou například kuchyně, koupelny a obývací pokoje. 
 • Odolnost vůči povětrnostním vlivům – Venkovní osvětlení musí být navrženo tak, aby bylo odolné vůči povětrnostním podmínkám, jako jsou například déšť, vítr, sníh a extrémní teploty. Vnitřní osvětlení obvykle nemusí mít stejně velkou odolnost vůči počasí.
 • Bezpečnostní opatření – Osvětlení do exteriéru musí být navrženo s ohledem na bezpečnost. Musí být odolné vůči vandalismu, krádeži, požárům a jiným nebezpečným situacím. Na druhé straně vnitřní osvětlení je obvykle méně vystaveno těmto rizikům, ale stále se musí zohlednit bezpečnost, zejména pokud se jedná o osvětlení v koupelně nebo v kuchyni. 
 • Design – Při venkovním osvětlení hraje hlavní roli funkčnost a design je až na druhém místě. Při výběru vnitřního osvětlení bývá priorita kladena především na design.
 • Typ světelného zdroje – Venkovní osvětlení často vyžaduje výkonnější světelné zdroje než vnitřní osvětlení, aby mohlo osvětlit větší plochy. Na druhé straně vnitřní osvětlení může být zaměřeno na vytváření určité atmosféry a používat méně výkonné světelné zdroje, jako například žárovky s nižším výkonem. 

Spotřeba energie – Při výběru osvětlení je třeba zvážit i spotřebu energie. Venkovní osvětlení obvykle vyžaduje více energie než vnitřní osvětlení a často je třeba, aby bylo osvětlení zapnuto po celou noc.

Nejprodávanější

5470 schodiskove svietidlo kurs led d 1 6w black neutral white
 
406 Kč
(338 Kč bez DPH)
3784 technicke svietidlo herman led 2x18w
Technické svítidlo HERMAN LED 2x18W
Skladem (>50 ks)
Kód: 2928
 
274 Kč
(228 Kč bez DPH)
Luster ORBIS 1 black
Luster ORBIS 1 black
Skladem (33 ks)
Kód: SL.0051
 
733 Kč
(611 Kč bez DPH)
Stropní svítidlo LAGOS 20 black
Stropní svítidlo LAGOS 20 black
Skladem (>50 ks)
Kód: SL.1001
 
493 Kč
(411 Kč bez DPH)
4471 stropne bodove prisadene svietidlo bemol dwl gu10 black
282 Kč
(235 Kč bez DPH)
poistenie zasielky
 
26 Kč
(22 Kč bez DPH)
4930 stropne bodove prisadene svietidlo hary c gu10 black
 
364 Kč
(303 Kč bez DPH)
Stropní svítidlo LAGOS 20 white
Stropní svítidlo LAGOS 20 white
Skladem (46 ks)
Kód: SL.0997
 
493 Kč
(411 Kč bez DPH)
5107 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 7w black neutral white
335 Kč
(279 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 42 - 4077 položek celkem
5470 schodiskove svietidlo kurs led d 1 6w black neutral white
Top produkt
338 Kč bez DPH
406 Kč
Kód: 3909
3784 technicke svietidlo herman led 2x18w
228 Kč bez DPH
274 Kč
Kód: 2928
Luster ORBIS 1 black
Luster ORBIS 1 black
Skladem (33 ks)
611 Kč bez DPH
733 Kč
Kód: SL.0051
4657 ramik na bodovu ziarovku gu10 skleneny kruhovy cierne sklo selena c black Kód: 3599
Stropní svítidlo LAGOS 20 black
411 Kč bez DPH
493 Kč
Kód: SL.1001
4471 stropne bodove prisadene svietidlo bemol dwl gu10 black
Top produkt
235 Kč bez DPH
282 Kč
Kód: 3533
poistenie zasielky
22 Kč bez DPH
26 Kč
Kód: POIST2023
4930 stropne bodove prisadene svietidlo hary c gu10 black
Top produkt
303 Kč bez DPH
364 Kč
Kód: 3713
Stropní svítidlo LAGOS 20 white
411 Kč bez DPH
493 Kč
Kód: SL.0997
5107 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 7w black neutral white
Top produkt
279 Kč bez DPH
335 Kč
Kód: 3780
5104 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 3w black neutral white
Top produkt
235 Kč bez DPH
282 Kč
Kód: 3779
4483 stropne bodove prisadene svietidlo bemol dwl gu10 white
Top produkt
235 Kč bez DPH
282 Kč
Kód: 3537
4447 prisadene stropne svietidlo sola led c slim 18w neutral white
Top produkt
461 Kč bez DPH
553 Kč
Kód: 3517
vratenie60
37 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: VRACENI60
5458 schodiskove svietidlo azyl led c 1 6w white neutral white
Top produkt
329 Kč bez DPH
395 Kč
Kód: 3905
Nastěnné svítidlo ORBIS 2 black
992 Kč bez DPH
1 190 Kč
Kód: SL.0660
DUNA PLAF 1/2 BI UCHW PAT 60W
215 Kč bez DPH
258 Kč
Kód: 11-38688
IBIS Nástěnné svítidlo 1X40W E14 Patina
899 Kč bez DPH
1 079 Kč
Kód: 21-01279
4633 stropne svietidlo klara led c 13w neutral white
Top produkt
417 Kč bez DPH
500 Kč
Kód: 3591
3742 technicke svietidlo flat led 20w neutral white
219 Kč bez DPH
263 Kč
Kód: 2914
3466 prisadene stropne svietidlo sola led c 16w neutral white
553 Kč bez DPH
663 Kč
Kód: 2784
Stropní svítidlo LAGOS 10 white
278 Kč bez DPH
333 Kč
Kód: SL.0996
Luster PASTELO 1 black
Luster PASTELO 1 black
Skladem (>50 ks)
457 Kč bez DPH
548 Kč
Kód: SL.0469
Nastěnné svítidlo ceramic SIGMA
611 Kč bez DPH
733 Kč
Kód: SL.0003
VIDER Nástěnné svítidlo black 1X40W E27
490 Kč bez DPH
588 Kč
Kód: 21-10520
6964 stropne bodove prisadene svietidlo ivo ozzo 1b al gu10 black aluminum
Novinka
Kód: IVO-1B/AL
5578 stropne bodove svietidlo daria dwl daria dwl gu10 black
115 Kč bez DPH
138 Kč
Kód: 3945
5575 stropne bodove svietidlo daria dwl gu10 white
Top produkt
115 Kč bez DPH
138 Kč
Kód: 3944
5467 schodiskove svietidlo kurs led d 1 6w white neutral white
Top produkt
360 Kč bez DPH
432 Kč
Kód: 3908
5374 bodove svietidlo fin led c 3w silver neutral white
77 Kč bez DPH
92 Kč
Kód: 3871
5347 bodove svietidlo moni led d 5 w neutral white black
115 Kč bez DPH
138 Kč
Kód: 3862
4756 stropne svietidlo kidi led dino 20w neutral white
413 Kč bez DPH
495 Kč
Kód: 3645
4585 kupelnove svietidlo marta led 8w chrome neutral white kanarya
653 Kč bez DPH
784 Kč
Kód: 3575
4453 stropne svietidlo iga led c white neutral white
110 Kč bez DPH
132 Kč
Kód: 3522
4438 stropne svietidlo adis led d slim 20w neutral white
486 Kč bez DPH
583 Kč
Kód: 3514
3211 kupelnove svietidlo anita led 12w chrome neutral white
817 Kč bez DPH
980 Kč
Kód: 0016
5662 detska lampa pupil led 0 4w cat
132 Kč bez DPH
158 Kč
Kód: 9886
5248 prisadene stropne svietidlo urania led c 24w neutral white
492 Kč bez DPH
590 Kč
Kód: 3827
4765 stropne svietidlo kidi led cosmos 28w neutral white
Top produkt
500 Kč bez DPH
600 Kč
Kód: 3648
4636 stropne svietidlo klara led c 19w neutral white
516 Kč bez DPH
619 Kč
Kód: 3592
4441 stropne svietidlo adis led d slim 28w neutral white
Top produkt
648 Kč bez DPH
777 Kč
Kód: 3515
Stropní svítidlo KEKE 4 oak
2 383 Kč bez DPH
2 859 Kč
Kód: SL.1038
Nastěnné svítidlo AZALIA
763 Kč bez DPH
915 Kč
Kód: SL.1006
Nastěnné svítidlo ENIF black
1 042 Kč bez DPH
1 250 Kč
Kód: SL.0956
Nastěnné svítidlo ORBIS 2 grey
992 Kč bez DPH
1 190 Kč
Kód: SL.0661
Nastěnné svítidlo SIGMA concrete
933 Kč bez DPH
1 119 Kč
Kód: SL.0644
Luster PASTELO 1 white
Luster PASTELO 1 white
Skladem (>50 ks)
457 Kč bez DPH
548 Kč
Kód: SL.0465
Stropní svítidlo RING 4L white
1 470 Kč bez DPH
1 764 Kč
Kód: SL.0331
HOSTI Nástěnné svítidlo 1X15W GU10 Golden
939 Kč bez DPH
1 127 Kč
Kód: 21-75468
PABLO Stolní lampa 1X60W E27 Orange
358 Kč bez DPH
429 Kč
Kód: 41-34106
6562 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 1c white
308 Kč bez DPH
369 Kč
Kód: 4068
6148 detsky luster lietadlo e27 biela natural
Doprava zdarma
1 347 Kč bez DPH
1 616 Kč
Kód: 1041009
5806 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 12w white neutral white
Top produkt
1 096 Kč bez DPH
1 315 Kč
Kód: 4022
5650 kupelnove svietidlo nad zrkadlo gracja led 2x7w black neutral white
Top produkt
790 Kč bez DPH
948 Kč
Kód: 3971
5401 visiace svietidlo inka grey 29
213 Kč bez DPH
256 Kč
Kód: 3881
5296 kupelnove svietidlo nad zrkadlo salsa led 12w chrome neutral white
661 Kč bez DPH
793 Kč
Kód: 3843
5242 prisadene stropne svietidlo urania led c 12w neutral white
263 Kč bez DPH
315 Kč
Kód: 3825
5056 prisadene stropne svietidlo s pohybovym senzorom sola led d slim mvs 20w neutral white Kód: 3757
4435 stropne svietidlo sola led d slim 28w neutral white
Top produkt
645 Kč bez DPH
774 Kč
Kód: 3513
4363 prisadene stropne svietidlo martin led d matchr 12w neutral white
276 Kč bez DPH
331 Kč
Kód: 3277
4357 prisadene stropne svietidlo martin led c matchr 24w neutral white
585 Kč bez DPH
702 Kč
Kód: 3275
4189 moderna stolna lampa golf e14 walnut
Top produkt
433 Kč bez DPH
520 Kč
Kód: 3205
3469 prisadene stropne svietidlo sola led c 24w neutral white
Top produkt
710 Kč bez DPH
852 Kč
Kód: 2785
ATUT OAK 04149
Novinka
708 Kč bez DPH
850 Kč
Kód: 4149
Nastěnné svítidlo SAPPO M black 3000K
5 316 Kč bez DPH
6 379 Kč
Kód: TH.201
Stropní svítidlo LAGOS 40 white
715 Kč bez DPH
858 Kč
Kód: SL.0998
Nastěnné svítidlo QUAD 2 white
1 020 Kč bez DPH
1 224 Kč
Kód: SL.0656
Luster PASTELO 3P black
Luster PASTELO 3P black
Skladem (>50 ks)
1 105 Kč bez DPH
1 326 Kč
Kód: SL.0471
Stropní svítidlo LAGOS 30 white
557 Kč bez DPH
668 Kč
Kód: SL.0435
Nastěnné svítidlo ceramic VEGA LINE
496 Kč bez DPH
595 Kč
Kód: SL.0231
Luster MINERWA 7 black
Luster MINERWA 7 black
Skladem (38 ks)
1 688 Kč bez DPH
2 026 Kč
Kód: SL.0219
Stropní svítidlo ARENA 45 black
1 430 Kč bez DPH
1 716 Kč
Kód: SL.0124
Nastěnné svítidlo FENIKS 1 wenge
744 Kč bez DPH
893 Kč
Kód: SL.0075
Tabel Lamp 119 TAI White E27 1X60W WYS.40
310 Kč bez DPH
372 Kč
Kód: 5096911-00
PANEL MERC03 24W LED 20,5CM 3000K
363 Kč bez DPH
435 Kč
Kód: 2173365
GALA LAMP 1X40W E14 GREEN
363 Kč bez DPH
435 Kč
Kód: 41-98408
Lampshade Paper Sphere 60 Orange
170 Kč bez DPH
204 Kč
Kód: 31-88232
NONNA Lustr 27 1X60W E27 Blue
570 Kč bez DPH
684 Kč
Kód: 31-38661
GRECKI Stropní svítidlo 1/2 1X60W E27 Brown Alabaster
193 Kč bez DPH
232 Kč
Kód: 11-31108
JADET Nástěnné svítidlo Bathroom 2X40W E14 Chrome
973 Kč bez DPH
1 168 Kč
Kód: 22-27859
AMOR Nástěnné svítidlo 1X40W E14 Gray Mat
303 Kč bez DPH
364 Kč
Kód: 91-63342
6778 dotykova stmievatelna stolna lampa magic 1 rgb nilsen led orange
742 Kč bez DPH
890 Kč
Kód: US013
6739 dotykova stmievatelna stolna lampa kancelarska lampa lisa nilsen led pink Kód: PX017
6676 kancelarska lampa s klipom happy nilsen led red
551 Kč bez DPH
661 Kč
Kód: PX030
6415 detska stolna lampa lod e27 drevo biele tienidlo
Doprava zdarma
1 901 Kč bez DPH
2 281 Kč
Kód: 4112501
6214 detsky luster lietadlo clipper e27 seda natural
Top produkt
Doprava zdarma
1 361 Kč bez DPH
1 633 Kč
Kód: 1042340
6208 detsky luster lietadlo clipper e27 zelena azurova
Doprava zdarma
1 360 Kč bez DPH
1 632 Kč
Kód: 1042314
6199 detsky luster lietadlo velke e27 modra natural
Doprava zdarma
1 679 Kč bez DPH
2 015 Kč
Kód: 1041141
6196 detsky luster lietadlo velke e27 seda natural
Doprava zdarma
1 679 Kč bez DPH
2 015 Kč
Kód: 1041140
6175 detsky luster lietadlo velke e27 biela natural
Doprava zdarma
1 496 Kč bez DPH
1 795 Kč
Kód: 1041109
5611 nastenne svietidlo elton g9 white
Top produkt
280 Kč bez DPH
336 Kč
Kód: 3956
5407 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 8w black neutral white
Top produkt
817 Kč bez DPH
980 Kč
Kód: 3883
5050 svietidlo s pohybovym senzorom adis led d slim mvs 28w neutral white
917 Kč bez DPH
1 100 Kč
Kód: 3755
5035 kupelnove svietidlo nad zrkadlo roxana led 15 w chrome neutral white
Top produkt
1 167 Kč bez DPH
1 400 Kč
Kód: 3750
4939 stropne bodove prisadene svietidlo hary d gu10 black
329 Kč bez DPH
395 Kč
Kód: 3716
4642 svietidlo s pohybovym senzorom lopez led s 18w neutral white white
483 Kč bez DPH
579 Kč
Kód: 3594
4639 stropne svietidlo klara led c 25 w neutral white
614 Kč bez DPH
737 Kč
Kód: 3593
4588 kupelnove svietidlo nad zrkadlo marta led 12w chrome neutral white kanarya
727 Kč bez DPH
872 Kč
Kód: 3576
4543 nabytkove svietidlo manuel led 6 5 w white neutral white
308 Kč bez DPH
369 Kč
Kód: 3560
Nahoru
Další produkty
Doručení ZDARMA
Doručení ZDARMA
k objednávce nad 1000 kč