Vnitřní osvětlení

Vnitřní osvětlení je dnes už téměř neodmyslitelnou součástí našich životů. Jen díky němu se můžeme věnovat našim oblíbeným činnostem i po západu slunce za dostatečné viditelnosti. Pro dokonalé uspokojení našich potřeb je však potřeba různých typů svítidel. Právě proto v naší nabídce naleznete široký výběr vnitřního osvětlení.

#Showmore#

Na jaké druhy vnitřního osvětlení můžete narazit?

 • Stropní svítidla
 • Nástěnná svítidla
 • Lustry
 • Bodová svítidla
 • Podhledová svítidla
 • Stolní lampy
 • Stojací lampy
 • Kolejnicový systém osvětlení
 • Koupelnová svítidla
 • Svítidla s pohybovým senzorem
 • Svítidla na dálkové ovládání
 • Nábytková svítidla
 • Orientační svítidla
 • Technická svítidla

Stropní svítidla

Stropní interiérová svítidla řadíme do skupiny hlavního osvětlení. Jejich úkolem je osvětlit celou místnost. Mezi stropními svítidly naleznete moderní LED svítidla ale i klasická svítidla se žárovkami. Stropní svítidla jsou vhodná téměř do každé místnosti díky jejich rozmanitému provedení. V nabídce naleznete různé velikosti, materiály, barvy i tvary.

Nástěnná svítidla

Hlavní rozdíl mezi nástěnnými a stropními svítidly je jejich umístění. Jak vyplývá z názvu, nástěnná svítidla se montují na stěny. Stejně jako stropní svítidla interiérová svítidla na stěnu naleznete v LED provedení i v provedení klasické žárovky. U některých je možné směr svícení regulovat, jiné mají sklon pevně daný. Z estetického hlediska je možné vybrat si ze širokého spektra barev a designů.

Lustry

Lustry patří obvykle do kategorie závěsných svítidel a mají významnou estetickou funkci. Vyrábí se většinou ze skla, křišťálu, dřeva nebo kovu. Vhodné jsou především do místností s vysokými stropy. V nabídce je možné najít lustry v moderních ale i romantickém stylu.  

I v rámci jedné místnosti se styl svítidel bude jemně lišit. Lustry do obývacího pokoje bývají obvykle honosnější. Oproti tomu lustry do kuchyně by měly být především praktické, proto se používají lustry s nastavitelnou výškou.

Bodová svítidla

Bodová svítidla jsou velmi nenápadným ale zároveň elegantním řešením, především do kanceláří,  ale klidně i do domácnosti. Bodová svítidla mohou sloužit na osvícení celé místnosti, nebo je možné je použít na osvětlení konkrétních míst, jako jsou police nebo zrcadla. Obvykle se dodávají i s LED žárovkami a jejich výhodou je, že jsou energeticky úsporné.

Podhledová svítidla

Podhledová svítidla jsou charakteristické tím, že jsou nainstalované pod stropem tak, aby byla téměř neviditelná. Vhodné jsou více do moderních interiérů. V případě využití podhledových svítidel v koupelně nebo na jiných místech se zvýšenou vlhkostí je důležité myslet na to, aby měla svítidla zvýšenou odolnost vůči vlhkosti.

Stolní lampy

V kategorii stolních lamp můžete najít například dřevěné lampy, světla do zásuvky, LED lampy, kancelářské stolní lampy nebo dokonce kosmetická zrcadla. Každý typ lampy dokáže uspokojit jiné potřeby, díky svým jedinečným funkcím. Důležitou roli hraje jejich design, který může být zajímavým doplňkem místnosti.

Stojací lampy 

Stojací lampy mohou kromě své funkčnosti i příjemně esteticky doplnit prostředí. Právě proto tato kategorie nabízí široké spektrum retro lamp, designových stojacích lamp nebo LED lamp, které mohou zaujmout svým moderním designem.

Kolejnicový systém osvětlení

Další moderní alternativou je kolejnicový systém osvětlení. Díky tomuto systému můžete kombinovat více typů světel. V nabídce lze nalézt jednofázové nebo třífázové systémy. 

Kolejnicový systém osvětlení nabízí možnost zvolit nejen intenzitu osvětlení nebo barvu, ale také to, jak budou jednotlivé světelné zdroje rozmístěny v prostoru a navíc dává možnost to během pár vteřin změnit bez nutnosti složité montáže.

Pro instalaci stačí vyskládat kolejnice podle požadovaného tvaru a světla zapojit a osadit na libovolný úsek kolejnice. Je to skvělá volba pro domácnosti i prodejny, kde je zapotřebí dynamické, elegantní a designové řešení osvětlení.

Koupelnová svítidla

Při výběru koupelnových svítidel je důležité myslet především na vlhkost vzduchu a stříkající vodu. Základním parametrem je stupeň ochrany proti vniknutí vody a pevných částic – IP. Čím vyšší hodnota IP, tím vyšší odolnost by mělo zařízení mít. První číslice přináší informaci o ochraně před vniknutím prachu, druhá o ochraně před vniknutím vody. 

V místech, kde hrozí bezprostřední kontakt svítidla s vodou, je vhodné volit svítidla s ochranou alespoň IPx5. V místech od vzdálenosti 60 cm lze využít koupelnová světla s IP44. V ostatních částech koupelny bude stačit ochrana IP20.

Svítidla s pohybovým senzorem

Svítidla se senzorem pohybu je vhodné instalovat především na chodbách a v předsíni. Ušetří tak problémy s chozením po domě po tmě i když máme plné ruce.

Senzory pracují většinou s technologií PIR snímač pohybu, který reaguje na infračervené záření vycházející z lidského těla. Svítidla s čidlem mají ve svém záběru jisté prostředí, které pozorují. V případě, že je toto prostředí narušeno, světlo se automaticky zapne.

Svítidla na dálkové ovládání

Svítidla na dálkové ovládání umožňují rozsvítit nebo zhasnout pomocí vypínače světlo, aniž bychom se museli postavit z postele nebo gauče. Toto ovládání ocení především osoby s omezenou schopností pohybu.

Nábytková svítidla

Nábytková svítidla jsou výhodným řešením, potřebujeme-li doplňkové světlo například na kuchyňskou linku nebo do skříně. Některá světla mají dokonce zabudovaný senzor pohybu, a tak se rozsvítí při otevření skříně. V rámci šetření můžeme vybrat úsporná LED světla.

Orientační svítidla

Orientační světlo se používá převážně k nepřímému osvětlení jako chodbové a schodišťové osvětlení, ale klidně jej můžeme použít i do ložnice nebo obývacího pokoje. Obecně se vyznačují tím, že neoslňují a spotřebovávají málo energie.

Technická svítidla

Technická svítidla by měla splňovat specifické nároky technických místností, průmyslových budov ale i domácích dílen. Měly by vydržet nárazy i náročnější podmínky. Mezi technická svítidla řadíme například lineární, metalhalogenidová, přisazená, nouzová, prachotěsná nebo mřížková svítidla.

Jak vybrat vnitřní osvětlení?

To, jaké světlo bude do místnosti nejvhodnější, závisí na vašich individuálních potřebách. Při výběru vhodného světla se vyplatí zohlednit:

 • Velikost místnosti
 • Účel místnosti
 • Styl interiéru
 • Technické parametry
 • Náklady

Velikost místnosti a výběr interiérového osvětlení

Při výběru vnitřního osvětlení je velmi důležité zohlednit velikost místnosti. Pro dostatečné osvětlení rozsáhlejšího prostoru je zapotřebí více typů osvětlení. Nesmíte při tom opomenout výšku stropu.

V případě vysokého stropu můžete vybrat masivnější závěsný lustr, zatímco u nižšího stropu dáte přednost nástěnné nebo stojací lampě, která prostor opticky zvětší.

Významným faktorem je také množství přirozeného světla, které přichází přes okna.

Účel místnosti a výběr interiérového osvětlení

Různé činnosti vyžadují různé typy osvětlení. Do dětského pokoje se po estetické i praktické stránce hodí jiný typ osvětlení než do koupelny nebo kuchyně. Dokonce iv jedné místnosti se mění potřeba osvětlení. 

Například v kuchyni pro osvětlení jídelního stolu je vhodnější lustr, zatímco pod kuchyňskou linku se hodí zářivková svítilna

Styl interiéru a výběr interiérového osvětlení

Jelikož se při zařizování domácnosti světla většinou kupují až na závěr, neměl by být problém sladit je s ostatním nábytkem. Do některých interiérů mohou být vhodnější dominantnější kousky stojících lamp nebo lustrů, které na sebe strhnou pozornost, do moderně minimalisticky zařízených místností mohou být vhodnější bodová nebo nástěnná interiérová světla.

Technické parametry a výběr interiérového osvětlení

Při výběru správného osvětlení hrají významnou roli i technické parametry.  

Stupeň krytí

U koupelnových svítidel je důležité zaměřit se na odolnost vůči vlhkosti, která je vyjádřená zkratkou IP.

Výkon a příkon

Příkon udává množství energie spotřebované za jednotku času. Ovlivňuje tak, kolik zaplatíme za spotřebovanou elektrickou energii. Výkon svítidla se udává ve wattech (W) a určuje intenzitu světla. Při výběru je potřeba stanovit si priority. Pokud je prioritou nízká spotřeba, vyberte světlo s co nejnižším příkonem a pokud je prioritou největší svítivost, vyberte světlo s maximálním výkonem.

Světelný tok

To, jaké množství světla bude zapotřebí, lze vypočítat – rozhodujícím faktorem je tok světla a velikost místnosti. Při výběru světla byste se měli zaměřit především na světelný tok, který se vyjadřuje v lumenech. 

Světelný tok (lm) udává intenzitu světla vyzařovaného světelným zdrojem. Setkat se můžete is jednotkou lux (lx), která označuje stupeň osvětlení a je definována jako počet lumenů na metr čtvereční.

Počet lumenů lze nalézt na krabičkách žárovek. Pro orientaci v jednotlivých hodnotách svítivosti si můžete pomoci následujícím přehledem:

 • Dekorativní světla: 130 lm až 240 lm
 • Stolní lampy: 250 lm
 • Bodová světla: 400 lm
 • Centrální svítidla a lustry: 800 lm

Pro výpočet potřebného světla je důležité znát také plochu místnosti a její účel. V tomto směru, mohou pomoci normy ČSN, které uvádějí doporučenou průměrnou intenzitu osvětlení pro každou místnost. Vyjadřuje se v luxech.

 • Zásoby: 50 lx
 • Garáž: 75 lx
 • Chodby: 100 lx
 • Garáž s dílnou, schodiště, chodba: 150 lx
 • Ložnice, šatny, toalety, koupelny a jídelny: 200 lx
 • Dětské pokoje, čtenářské koutky, studovny: 300 lx
 • Kuchyňské skříňky: 500 lx 

Následně se toto číslo vynásobí počtem metrů čtverečních v místnosti a zjistí se počet lumenů.

NAPŘÍKLAD: Chodba, která má 10 m2, bude potřebovat 1000 lumenů, protože 100x10=1000. 1 000 lumenů pak můžete rozdělit mezi několik zdrojů světla, například centrální světlo a lampu na nočním stolku. 

U LED světla je výpočet ještě jednodušší. Podle odborníků byste měli zvolit 4 W/m2 LED osvětlení do kuchyně a pracovny a 2 až 3 W/m2 osvětlení do obývacího pokoje, dětských pokojů, koupelny a ložnice. Na chodbách a ve sklepích postačí 1 W/m2.

Náklady

Spotřeba elektřiny není jediným faktorem, který je třeba zvážit při počítání nákladů. Důležitá je i životnost světelného zdroje, délka záruky a pořizovací cena. V současnosti k nejúspornějšímu osvětlení patří právě LED svítidla. Stejně tak LED světelné zdroje, jako jsou LED žárovky nebo zářivky, pomohou oproti klasickým zdrojům ušetřit. 

Vliv světla na psychiku

Přirozené světlo je výjimečným prvkem, který má pozitivní vliv na zdraví člověka. Pozitivně ovlivňuje všechny věkové kategorie a jeho nedostatek může způsobit poruchy spánku, zvýšit hladinu stresu, podporovat obezitu a únavu. 

Umělé světlo tedy není náhradou za přirozené světlo a snaží se mu jen přiblížit. Umělé světlo, by mělo přinášet:

 • Zrakovou pohodu - celkový příjemný pocit z vnitřního prostoru i při nedostatku denního světla
 • Zrakový výkon - dostatek světla pro konkrétní úlohu

ZAJÍMAVOST: Podle psychologa Jiřího Nováka cítí ženy a muži světlo rozdílné. Muži v 80% preferují ostré zářivkové světlo a až 85% žen si vybere tlumené žárovkové světlo s červenou složkou.

Teplota světla

Barva světla má významný vliv na celkový vzhled místnosti a dotváří atmosféru v ní. To, jaká barva se do místnosti hodí, záleží především na účelu místnosti. Obecně však platí, že teplejší barvy jsou vhodnější pro relaxaci a studené barvy pro práci a produktivitu. 

Barva světla se označuje v Kelvinech a čím méně Kelvinů, tím teplejší světlo. Někdy se nazývá také teplota chromatičnosti světla (CCT – Correlated Colour Temperature, neboli korelovaná teplota světla).

Teplá barva

Pod teplou barvu řadíme škálu od oranžové, přes žlutou až po teplou bílou. Těmto barvám odpovídá označení na žárovkách přibližně do 3000 K. Vytváří pocit pohody a relaxační atmosféru a dokáže zútulnit místnost. Teplé barvy jsou vhodné do místností, ve kterých chceme relaxovat a odpočívat.

Neutrální bílá

Barva světla 4000 K odpovídá neutrální bílé barvě. Tento odstín by se měl nejvíce podobat dennímu světlu. Podporuje aktivitu, koncentraci a zvyšuje produktivitu. Vhodné je proto do místností, ve kterých pracujete, studujete a potřebujete se soustředit.

Studená barva

Pokud hledáte studené barvy, sáhnout byste měli po žárovkách s označením 6000 K a výše. Studené světlo začíná na odstínech studené bílé po světle modrou a modrou, vždy v závislosti na zvolené teplotě. Tyto barvy podporují koncentraci, protože oči jsou při tomto osvětlení méně unavené. 

Jaký je rozdíl mezi vnějším a vnitřním osvětlením?

Základní rozdíly, které je třeba zohlednit při výběru vnějšího a vnitřního osvětlení jsou:

 • Účel osvětlení – Jak vyplývá z názvu, venkovní osvětlení se používá k osvětlení venkovních prostor, jako jsou například parkoviště, chodníky a terasy, zatímco vnitřní osvětlení se používá k osvětlení vnitřních prostor, jako jsou například kuchyně, koupelny a obývací pokoje. 
 • Odolnost vůči povětrnostním vlivům – Venkovní osvětlení musí být navrženo tak, aby bylo odolné vůči povětrnostním podmínkám, jako jsou například déšť, vítr, sníh a extrémní teploty. Vnitřní osvětlení obvykle nemusí mít stejně velkou odolnost vůči počasí.
 • Bezpečnostní opatření – Osvětlení do exteriéru musí být navrženo s ohledem na bezpečnost. Musí být odolné vůči vandalismu, krádeži, požárům a jiným nebezpečným situacím. Na druhé straně vnitřní osvětlení je obvykle méně vystaveno těmto rizikům, ale stále se musí zohlednit bezpečnost, zejména pokud se jedná o osvětlení v koupelně nebo v kuchyni. 
 • Design – Při venkovním osvětlení hraje hlavní roli funkčnost a design je až na druhém místě. Při výběru vnitřního osvětlení bývá priorita kladena především na design.
 • Typ světelného zdroje – Venkovní osvětlení často vyžaduje výkonnější světelné zdroje než vnitřní osvětlení, aby mohlo osvětlit větší plochy. Na druhé straně vnitřní osvětlení může být zaměřeno na vytváření určité atmosféry a používat méně výkonné světelné zdroje, jako například žárovky s nižším výkonem. 

Spotřeba energie – Při výběru osvětlení je třeba zvážit i spotřebu energie. Venkovní osvětlení obvykle vyžaduje více energie než vnitřní osvětlení a často je třeba, aby bylo osvětlení zapnuto po celou noc.

Stránka 1 z 42 - 4141 položek celkem
poistenie zasielky
24 Kč bez DPH
29 Kč
Kód: POIST2023
5467 schodiskove svietidlo kurs led d 1 6w white neutral white
408 Kč bez DPH
490 Kč
Kód: 3908
4258 stropne svietidlo soleo led 16w neutral white
705 Kč bez DPH
846 Kč
Kód: 3241
5206 nastenne svietidlo uno e27 1c black
116 Kč bez DPH
139 Kč
Kód: 3813
5032 kupelnove svietidlo nad zrkadlo roxana led 13w chrome neutral white
825 Kč bez DPH
990 Kč
Kód: 3749
5086 prisadene stropne svietidlo olga led c 12w white cct
313 Kč bez DPH
375 Kč
Kód: 3767
3964 bodove svietidlo goti led c white 5 w neutral white
258 Kč bez DPH
310 Kč
Kód: 3083
7117 ramik na bodovu ziarovku gu10 hranaty luba d black
124 Kč bez DPH
149 Kč
Kód: 4044
6790 podhladove bodove svietidlo dina ozzo 111 wh gu10 white
57 Kč bez DPH
68 Kč
Kód: DINA-111-WH
5401 visiace svietidlo inka grey 29
242 Kč bez DPH
290 Kč
Kód: 3881
5308 hlinikovy ram pre instalaciu led panelov 600x600 ram hugo
299 Kč bez DPH
359 Kč
Kód: 3849
5200 visiace svietidlo uno e27 clg black
Top produkt
92 Kč bez DPH
110 Kč
Kód: 3811
5047 svietidlo s pohybovym senzorom adis led d slim mvs 20w neutral white
908 Kč bez DPH
1 090 Kč
Kód: 3754
5029 kupelnove svietidlo nad zrkadlo roxana led 5 w chrome neutral white
550 Kč bez DPH
660 Kč
Kód: 3748
4585 kupelnove svietidlo marta led 8w chrome neutral white kanarya
742 Kč bez DPH
890 Kč
Kód: 3575
4360 prisadene stropne svietidlo martin led d matchr 6w neutral white
215 Kč bez DPH
258 Kč
Kód: 3276
5464 schodiskove svietidlo kurs led d 1 6w grey neutral white
408 Kč bez DPH
490 Kč
Kód: 3907
4189 moderna stolna lampa golf e14 walnut
398 Kč bez DPH
478 Kč
Kód: 3205
vratenie60
41 Kč bez DPH
49 Kč
Kód: VRACENI60
4702 podhladove bodove svietidlo alum d beige chrome
130 Kč bez DPH
156 Kč
Kód: 3625
3748 technicke svietidlo flat led 40w neutral white
342 Kč bez DPH
410 Kč
Kód: 2916
3331 podhladove bodove svietidlo slim led c 9w white warm white
179 Kč bez DPH
215 Kč
Kód: 2483
ITAKA Stropní svítidlo 1/2 1X60W E27 White
308 Kč bez DPH
369 Kč
Kód: 11-04577
5395 visiace svietidlo inka grey 25
238 Kč bez DPH
285 Kč
Kód: 3879
5107 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 7w black neutral white
Top produkt
317 Kč bez DPH
380 Kč
Kód: 3780
Stropní svítidlo LAGOS 10 white
368 Kč bez DPH
442 Kč
Kód: SL.0996
1030 Stropní svítidlo 40 Wood Standard 2X60W E27 Oak
508 Kč bez DPH
609 Kč
Kód: 14-32143
MEA Stropní svítidlo 30 1X60 E27
300 Kč bez DPH
360 Kč
Kód: 13-20676
VIKING Nástěnné svítidlo 1X40W E14 Gray
383 Kč bez DPH
460 Kč
Kód: 91-68002
6739 dotykova stmievatelna stolna lampa kancelarska lampa lisa nilsen led pink Kód: PX017
5470 schodiskove svietidlo kurs led d 1 6w black neutral white
Top produkt
408 Kč bez DPH
490 Kč
Kód: 3909
5335 bodove svietidlo moni led c 5 w neutral white white
130 Kč bez DPH
156 Kč
Kód: 3858
5005 nastenne bodove svietidlo s vypinacom nina led 3w silver neutral white
318 Kč bez DPH
381 Kč
Kód: 3740
4936 stropne bodove prisadene svietidlo hary d gu10 silver
373 Kč bez DPH
448 Kč
Kód: 3715
4588 kupelnove svietidlo nad zrkadlo marta led 12w chrome neutral white kanarya
825 Kč bez DPH
990 Kč
Kód: 3576
4456 visiace svietidlo volta white e27
98 Kč bez DPH
117 Kč
Kód: 3526
4099 stolna lampa pati e14 white
268 Kč bez DPH
322 Kč
Kód: 3143
4054 schodiskove svietidlo rafi led d white neutral white
258 Kč bez DPH
310 Kč
Kód: 3119
4051 schodiskove svietidlo rafi led c mat chrome neutral white
258 Kč bez DPH
310 Kč
Kód: 3118
3745 technicke svietidlo flat led 30w neutral white
299 Kč bez DPH
359 Kč
Kód: 2915
Celing Downlight SM-02 WH GU10 White 230V
71 Kč bez DPH
85 Kč
Kód: 2211401
FINO Lustr 28 WHITE 1X60W E27
252 Kč bez DPH
302 Kč
Kód: 31-67350
GILLENIA Lustr 1X60W E27 Black
2 004 Kč bez DPH
2 405 Kč
Kód: 31-21437
6841 podhladove bodove svietidlo movi ozzo 221 ab gu10 brass
82 Kč bez DPH
98 Kč
Kód: MOVI-221-AB
6457 kancelarska lampa s bezdrotovym nabijanim max nilsen led black
1 925 Kč bez DPH
2 310 Kč
Kód: BL025
5644 kupelnove svietidlo nad zrkadlo cyber led 14w black neutral white
Top produkt
1 345 Kč bez DPH
1 614 Kč
Kód: 3969
5410 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 12w black neutral white
Top produkt
1 245 Kč bez DPH
1 494 Kč
Kód: 3884
5407 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 8w black neutral white
928 Kč bez DPH
1 113 Kč
Kód: 3883
4036 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 3w white neutral white
267 Kč bez DPH
320 Kč
Kód: 3107
Stropní svítidlo ZEKE 10 oak
558 Kč bez DPH
670 Kč
Kód: SL.1033
SK-06 SG G4 SATIN GOLD Podhledové svítidlo CONSTANT CRYSTAL 20W G4
133 Kč bez DPH
159 Kč
Kód: 2262838
SP-01 WH 3W LED 230V Stropní svítidlo PANEL LED Round Dia. 120
159 Kč bez DPH
191 Kč
Kód: 2245584
TRUCK Nástěnné svítidlo black+golden 1X40W E27 golden lampshade
1 179 Kč bez DPH
1 415 Kč
Kód: 21-05915
CRESPILO Stropní svítidlo BLACK 6X40W E27
1 456 Kč bez DPH
1 747 Kč
Kód: 36-01245
COPENHAGEN Nástěnné svítidlo 1X40W E14 Satin
1 006 Kč bez DPH
1 207 Kč
Kód: 21-41753
Stropní svítidlo GRECKI 30 1X60W E27 Brown Alabaster Oak
228 Kč bez DPH
274 Kč
Kód: 13-31061
ARKON Stolní lampa 1x50w Gu10 Satin Nickel + Chrome Without Bulbs
489 Kč bez DPH
587 Kč
Kód: 41-60020
YORK Spot 1X40W G9 Chrome
453 Kč bez DPH
543 Kč
Kód: 91-97388
6703 led stmievatelna stolna lampa magic 1 rgb nilsen led purple
843 Kč bez DPH
1 011 Kč
Kód: US008
6202 detsky luster lietadlo clipper e27 azurova natural
Doprava zdarma
1 545 Kč bez DPH
1 854 Kč
Kód: 1042302
6148 detsky luster lietadlo e27 biela natural
Doprava zdarma
1 530 Kč bez DPH
1 836 Kč
Kód: 1041009
5695 nastenne bodove svietidlo s vypinacom zula wll gu10 black
Top produkt
299 Kč bez DPH
359 Kč
Kód: 3998
5692 nastenne bodove svietidlo s vypinacom zula wll gu10 white
299 Kč bez DPH
359 Kč
Kód: 3997
5650 kupelnove svietidlo nad zrkadlo gracja led 2x7w black neutral white
Top produkt
897 Kč bez DPH
1 076 Kč
Kód: 3971
5524 stropne svietidlo totem led c 24w neutral white
847 Kč bez DPH
1 016 Kč
Kód: 3927
5197 visiace svietidlo uno e27 clg white
Top produkt
92 Kč bez DPH
110 Kč
Kód: 3810
5089 prisadene stropne svietidlo olga led c 18w white cct
398 Kč bez DPH
478 Kč
Kód: 3768
5035 kupelnove svietidlo nad zrkadlo roxana led 15 w chrome neutral white
1 325 Kč bez DPH
1 590 Kč
Kód: 3750
4921 bodove svietidlo moni led d 5 w warm white black
130 Kč bez DPH
156 Kč
Kód: 3710
4894 pohybovy senzor gest pir white
220 Kč bez DPH
264 Kč
Kód: 3693
4765 stropne svietidlo kidi led cosmos 28w neutral white
568 Kč bez DPH
682 Kč
Kód: 3648
4528 nastenne svietidlo zelda led c 2x5 w black neutral white
Top produkt
586 Kč bez DPH
703 Kč
Kód: 3554
4447 prisadene stropne svietidlo sola led c slim 18w neutral white
523 Kč bez DPH
628 Kč
Kód: 3517
4387 moderna stolna lampa perlo e14 silver black
433 Kč bez DPH
520 Kč
Kód: 3290
4366 prisadene stropne svietidlo martin led d matchr 18w neutral white
398 Kč bez DPH
478 Kč
Kód: 3278
4339 visiace svietidlo galaxa black 27
Top produkt
733 Kč bez DPH
880 Kč
Kód: 3268
3661 stolna lampa roni led black clip
448 Kč bez DPH
538 Kč
Kód: 2877
3640 zasuvkove svietidlo deo led 1w
88 Kč bez DPH
106 Kč
Kód: 2869
3583 stolna lampa tola e27 red
263 Kč bez DPH
315 Kč
Kód: 2850
3469 prisadene stropne svietidlo sola led c 24w neutral white
806 Kč bez DPH
967 Kč
Kód: 2785
Luster EDISON 1 black
Luster EDISON 1 black
Skladem (48 ks)
686 Kč bez DPH
823 Kč
Kód: SL.0369
RODNEY Stojací lampa 35W LED WOODEN COLOR 4000K
4 337 Kč bez DPH
5 204 Kč
Kód: A0003-510
SS-10 CH/GR MR16 CHROME Podhledové svítidlo CONSTANT ROUND GLASS GREEN
144 Kč bez DPH
173 Kč
Kód: 2230422
SK-68 CH/YE MR16 CHROME Podhledové svítidlo DECORATIVE YELLOW MR16 50W
208 Kč bez DPH
250 Kč
Kód: 2246119
SK-47 CH/BLU-T G4 Podhledové svítidlo CONSTANT CRYSTAL 20W G4 CUBE BACKGROUND BLUE Kód: 2217362
SK-47 CH/YE-T G4 Podhledové svítidlo CONSTANT CRYSTAL 20W G4 CUBE BACKGROUND YELLOW Kód: 2217669
Celing Downlight SPN-05 WH 18W LED 230V PANEL LED Round
355 Kč bez DPH
426 Kč
Kód: 2263762
LEVI Lustr GOLDEN 1X40W E27 BLACK LAPMSHADE
1 006 Kč bez DPH
1 207 Kč
Kód: 31-78469
WHILMA Stolní lampa 1X40W E14 Gray
420 Kč bez DPH
504 Kč
Kód: 41-64127
DUNA Stropní svítidlo 30 Oak Alabaster 1X60W
426 Kč bez DPH
511 Kč
Kód: 13-64069
ARKON Nástěnné svítidlo 1x50w GU10 satin nickel + chrome without bulbs
286 Kč bez DPH
343 Kč
Kód: 91-59574
PICARDO Nástěnné svítidlo 1X40W E14 White Mat
303 Kč bez DPH
364 Kč
Kód: 91-44198
AMOR Nástěnné svítidlo 1X40W E14 Bright Pink
339 Kč bez DPH
407 Kč
Kód: 91-68781
THEMA Nástěnné svítidlo 1X5W LED Chrome
407 Kč bez DPH
488 Kč
Kód: 91-60761
IBIS Stolní lampa 1X40W E14 Satin
1 396 Kč bez DPH
1 675 Kč
Kód: 41-00913
MUZA Lustr 8X40W E14 Patina
5 038 Kč bez DPH
6 046 Kč
Kód: 38-69187
MARIA TERESA Lustr 5X40W E14 Gold
3 594 Kč bez DPH
4 313 Kč
Kód: 35-94646
7186 podhladove bodove svietidlo rene 2 ozzo 222 w b p gu10 white black Kód: RENE2-222-W/B-P
6940 podhladove bodove svietidlo rene 2 ozzo 222 b b gu10 black
Novinka
473 Kč bez DPH
568 Kč
Kód: RENE2-222-B/B
Nahoru
Další produkty
Doručení ZDARMA
Doručení ZDARMA
k objednávce nad 1000 kč
Garance nejnižší ceny v ČR
Garance
nejnižší ceny v ČR