Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení pro dokonalou atmosféru na zahradě

Venkovní osvětlení je pro okouzlující a bezpečnou zahradu nezbytné, a proto nabízíme široký výběr venkovních svítidel. Naše venkovní světla vytvoří jedinečnou atmosféru v každé zahradě.

#ShowMore#

Nabízíme venkovní lampy, venkovní svítidla na senzor, venkovní svítidla na baterky či solární venkovní svítidla. V ledmarket.cz máme pro každého osvětlení na zahradu nebo terasu. Stačí si vybrat.

Podle jakých parametrů vybírat venkovní osvětlení?

Není světlo jako světlo. Je třeba rozlišovat mezi svítidly do vnitřních a venkovních prostor. Každé z nich má totiž svoje parametry. Pokud vybíráte venkovní osvětlení, je třeba si před jeho pořízením odpovědět na základní otázky:  

 • Proč chci venkovní světlo pořídit? Bude jeho účel spíše funkční nebo dekorativní?
 • Která místa potřebují ve venkovních prostorách mého domu osvětlit?
 • Jakou intenzitu světla budu pro jednotlivá místa potřebovat?

Odolnost venkovních světel

Velmi důležitá je odolnost venkovních světel, na rozdíl od těch v domácnosti tyto typy osvětlení musí odolávat vlivům počasí, jako je déšť, mráz, ale také velká horka a další vlivy.

Venkovní osvětlení jsou vyrobena tak, aby se zamezilo průniku vody či prachu do svítidla. Odolnost se označuje písmeny IP a dále následuje číslo, které informuje o samotné odolnosti. První číslice přináší informaci o ochraně před vniknutím prachu, druhá o ochraně před vniknutím vody.  

Platí jednoduchá poučka, čím vyšší číslo za IP, tím vyšší ochrana. Do venkovních prostor se vyplatí využívat osvětlení s označením IP65, které ustojí i větší deště. Pokud sháníte osvětlení do bazénu, hledejte označení alespoň IP68.

Životnost venkovních světel

Jestliže nechcete světla rok co rok ve venkovním prostředí měnit, zaměřte se i na životnost svítidel. Ta je dána obvykle materiálem, z kterého je svítidlo vyrobeno. Jako optimální se jeví hliník v kombinaci s tvrzeným sklem, zvlášť pokud potřebujete světlo k osvětlení cestiček v zahradě nebo např. sháníte nájezdové osvětlení.  

Co se týče dalších typů venkovního osvětlení, jako jsou nástěnná nebo stropní venkovní svítidla, dobrými materiály jsou kromě hliníku a skla také ocel nebo vysoce odolný plast.

Úspora venkovních světel

Finanční úspora je příjemným bonusem, který mohou venkovní světla nabídnout. Je třeba ale vědět, po kterých světlech sáhnout. Mezi oblíbená úsporná řešení patří využití LED osvětlení, využití svítidel s pohybovým senzorem nebo solárních svítidel.

LED osvětlení

Typ LED osvětlení se na českých zahradách objevuje stále více často - šetří energii a ve srovnání s klasickou žárovkou má i delší životnost. To je často důvodem, proč si lidé LED osvětlení do venkovních prostor pořizují.  

Naše rada: Nepoužívejte jako zdroje světla úsporné žárovky. Také v tomto případě nejlépe fungují LED žárovky. Okamžitě poskytují 100 % jas.

Svítidla s pohybovým senzorem

Svítidla s pohybovým senzorem se v rámci venkovního osvětlení využívají také stále častěji. Mnoho typů zahradních lamp už má integrovaný pohybový senzor. V naší nabídce naleznete nástěnná svítidla s pohybovým senzorem i solární osvětlení s pohybovým čidlem.  

Proč jsou světla s pohybovým senzorem tak oblíbená? Důvod je velmi jednoduchý.

Jen si představte tuto situaci: Tašky s nákupem v rukou, klíč někde v kapse nebo kabelce a cesta k domu přes zahradu před vámi. Venkovní svítidla s pohybovým senzorem vám zajistí světlo přesně ve chvíli, kdy to potřebujete. Neplýtváte díky nim energií ani nepřispíváte k nežádoucímu světelnému smogu.

Výhody pohybových senzorů:
 • Větší komfort díky automatickému rozsvícení světla
 • Menší riziko zranění - je snazší a rychlejší vidět stupně schodů nebo kámen v cestě
 • Úsporné a ekologické - světlo se rozsvítí pouze tehdy, když je potřeba
 • Větší bezpečnost na pozemku - nezvaní hosté jsou opravdu neradi středem pozornosti

Solární svítidla

Využívat solární osvětlení, třeba na vaší zahradě, vám může přinést mnoho výhod.

Tento způsob svícení je ekologický, jelikož využívá alternativní zdroje energie. Solární osvětlení vám šetří čas i peníze, velmi jednoduchá je také jejich instalace.

Intenzita osvětlení

Lumeny udávají hodnotu světelného toku. Víte ale, jak určit, kolik lumenů vlastně potřebujete pro vaše zahradní osvětlení? Finální výběr záleží na vás - čím více lumenů, tím intenzivnější osvětlení.  

Jinak intenzivní osvětlení budete potřebovat k osvětlení příjezdové cesty, jiné ke stropnímu svítidlu k posezení s přáteli a jinou intenzitu světla vyžadují dekorativní zahradní lampy sloužící k osvětlení vašich záhonů. Právě účel, ke kterému chcete venkovní svítidlo používat, určuje, kolik lumenů by venkovní svítidlo mělo mít. 

Pro základní osvětlení v místnostech lze využít jednoduchý výpočet -  na 1 m² se obvykle počítá 100 lumenů, v místnostech, kde je potřeba více světla, jako jsou kuchyně nebo pracony, se počítá i s 300 lumeny na 1 m². 

Intenzita osvětlení ovlivňuje osvětlenost plochy, na kterou dopadá ze svítidla světelný tok udávaný v lumenech. Intenzita osvětlení se běžně udává v luxech (lx).  

Doporučená intenzita osvětlení (v lx) na m²

Ideální venkovní prostory pro toto osvětlení

50 -75 lx

chodníky kolem domu, dekorativní zahradní osvětlení

100 lx - 150 lx

osvětlení vchodových dveří

200 lx - 300 lx

osvětlení v pergole, v dílně

Druhy venkovních svítidel od A až do Z

Nabídka venkovního osvětlení je opravdu široká, a tak může být těžké si vybrat. Proto přinášíme přehled venkovních svítidel a jejich výhody, abyste váš výběr mohl být alespoň o trochu snazší.

 • stropní svitidla
 • nástěnná svítidla
 • nájezdová svítidla
 • zahradní lampy
 • solární svítidla
 • svítidla s pohybovým senzorem
 • osvětlení domovní čísla
 • venkovní technická svítidla

Stropní svítidla

Stropní osvětlení je pravděpodobně tím nejzákladnějším. Využití najde v každé domácnosti i terase. Ptáte se ale, jak se liší venkovní stropní svítidla od těch vnitřních? 

Tyto dva typy osvětlení jsou si opravdu podobné, a tak někomu mohou rozdíly možná uniknout. Přitom jsou poměrně zásadní.

Venkovní stropní svítidlo oproti tomu určenému do interiéru musí mít specifické vlastnosti pro použití venku. Jednou z nich, a vlastně tou nejzásadnější, je ochrana před deštěm a nečistotami.  

Na trhu jsou k dostání v mnoha provedení. Mohou se lišit tvarem, velikostí, designem a funkčními prvky. Jdou snadno spárovat i se senzorem pohybu, který je obzvlášť užitečný. Běžnou praxí jsou také ve spojení s LED žárovkami nebo solární technologií, které šetří energii, peníze i přírodu.

Venkovní nástěnná svítidla

Další alternativou venkovního osvětlení jsou nástěnná svítidla. Od těch stropních se příliš neliší, i nástěnné provedení venkovního osvětlení je možné instalovat v kombinaci s pohybovým senzorem, LED žárovkami nebo solárním systémem a především musí být odolné proti povětrnostním vlivům.  

Faktem je, že by měla být ještě o něco rezistentnější. Ptáte se proč? Narozdíl od stropních svítidel, nástěnné osvětlení je často umístěné v místech bez přístřeší, a je tak přímo vystaveno rozmarům počasí. Hledejte proto nástěnné osvětlení certifikované proti průniku pevných a kapalných částic.

V čem tedy spočívají výhody nástěnných venkovních svítidel? Především v tom, že pro jejich instalaci nepotřebujete strop. Dají se připevnit přímo na zeď všech druhů. A pokud vám záleží na designu, s čistým svědomím můžeme říct, že nástěnná světla mají o něco rozmanitější provedení. Jsou k dostání například v moderním, rustikálním, industriálním i vintage stylu. A tím výčet různosti vzhledů rozhodně nekončí.

Za zmínku stojí také fakt, že některá nástěnná svítidla zvládnou svítit zároveň nahoru i dolů a jiná si můžete nasměrovat, kam potřebujete.

Dalším skvělým doplňkem jsou také venkovní nástěnná svítidla i s kamerami, které lze ovládat přes mobilní aplikaci, a jejichž součástí je i reproduktor s intercomem a zvukovým alarmem.

Nájezdová svítidla

Nájezdová svítidla, známá také jako venkovní zapuštěné osvětlení, doslova splynou se svým okolím. Jejich účel se různí a podle toho i intenzita osvětlení apod. 

Toto bodové osvětlení může mít praktický účel, jako třeba zvýraznit příjezdovou cestu ke garáži nebo osvětlit chodník či nebezpečné schody k vchodovým dveřím. Často si jej lidé ale volí i jako dekorativní prvek zdobící zahradu, dominantní stěnu domu nebo uměleckou sochu. 

Ve všech případech ale nájezdová svítidla poskytují potřebné osvětlení, zatímco jeho zdroj zůstává skryt. 

Zásadní vlastností u těchto svítidel je jisto jistě odolnost. Samozřejmostí je rezistence proti vodě a nečistotám. Zajimat by vás ale mohla i maximální zátěž a rychlost v případě, kdy budete chtít přes světla jezdit autem. Ano, nájezdová svítidla zvládnou i tíhu auta, pokud jsou k tomu vyrobena.

Základním tvarem jsou světla kulatá a hranatá, od čtverce až k obdélníku různých velikostí. A nakonec, i toto venkovní osvětlení lze kombinovat s LED žárovkami, solární technologií a dokonce senzorem pohybu.

Zahradní lampy

Nedáte dopustit na romantickou procházku parkem za svitu měsíce a pouličních lamp? Takovou atmosféru si můžete vytvořit i u vás na zahradě s pomocí zahradních lamp. 

Zahradní lampy ale nejsou příliš podobné těm, které potkáváte v ulicích. Jsou mnohem menší a mnohem elegantnější. Maximální výška těchto lamp je zhruba 1 metr. Většinou jsou ale mnohem menší. 

Častým použitím je nasvícení cest, záhonů nebo i většího prvku. K dostání jsou totiž v několika provedení, od sloupku se zakončením svítícím dolů, nahoru nebo celkově až po hrot s hlavicí umožňující nastavení osvětlení na konkrétní místo či předmět.

Solární svítidla

Chcete dodat zahradě trochu romantiky a světelných akcentů? Solární svítidla jsou tou správnou volbou. Že díky solární energii, která je ekologická, obnovitelná a velmi šetrná, vám tato technologie ušetří nějakou tu kačku, už víte. Ale věděli jste, že solární zdroj lze kombinovat snad se všemi druhy venkovních světel?

Solární svítidla najdete v celé řadě modelů. Mohou vypadat jako menší lampy na zapíchnutí do země, nebo jako malá soška v centru vašeho záhonu.

Kromě šetrnosti k přírodě a vaší peněžence, je neopomenutelnou výhodou to, že kvůli instalaci nemusíte volat elektrikáře, ani nikam natahovat kabely. 

Solární svítidla jsou na trhu k dostání s úrovní jasu až 400 lumenů. Jejich výdrž je velmi individuální v závislosti na baterii, žárovce a slunečním světle. Obecně ale zvládnou svítit 5 až 20 hodin.

Doba nabití solárních světel je také individuální záležitost. První nabití si ale žádá trochu trpělivosti. Při prvním použití musí být baterie svítidla plně nabitá, což může trvat dva nebo i deset dní. Vše závisí na počasí.  

Tip: Pro rychlé nabíjení je důležité také umístění světel. Není tedy vhodné dávat moduly pod střechu nebo do stínu. Ideálním umístění je na jih. 

Velkou výhodou je také to, že solární svítidla nemusíte chodit zapínat ručně. Mají tzv. soumrakový senzor, díky kterému se světlo rozsvítí, jakmile zajde slunce, pokud je tedy ovšem dostatečně nabité.

Svítidla se senzorem pohybu

Senzor pohybu je velmi praktická věc, o tom už jsme výše psali. Může být přímo součástí venkovních svítidel nebo s nimi být dodatečně propojen. Důležité je ale nastavení venkovního čidla. 

Při výběru svítidel s pohybovým senzorem dbejte na úhel a rozsah snímání, ale i dobu svitu. U některých svítidel totiž tyto parametry nelze upravovat, proto je podstatné si pozorně nastudovat popis výrobku. 

 • Úhel snímání – vyznačuje prostor ze strany na stranu, ve kterém je zaznamenán pohyb a světlo rozsvítí. Při 180° bude snímána celá fasáda a žádný pohyb senzoru tedy neunikne. Sloupková svítidla používaná při osvětlení cest si vystačí i se 120°. S větším úhlem snímání ale nikdy chybu neuděláte, úhel lze většinou nastavit manuálně pomocí panelů.

 • Rozsah snímání – vyznačuje vzdálenost, ve která je zaznamenán pohyb. Při nastavování je dobré přizvat si asistenta, který procházením sem a tam senzor vyzkouší. Následně stačí jen doladit k dokonalosti.

 • Doba svitu – označuje dobu, po kterou bude svítidlo rozsvícené. Při tomto parametru je dobré brát v úvahu účel svítidla. Jinak dlouho vám bude trvat cesta autem do garáže a jinak dlouho půjdete s nákupem k domovním dveřím. Doba svitu se pohybuje od několika sekund až po několik minut a lze jej většinou nastavit dle potřeb.

 • Citlivost světla na pohyb – hodí se v případě, že máte domácího mazlíčka, který rád tráví čas na zahradě. Nechcete-li, aby jeho pobíhání neustále světlo zapínalo, můžete tento ovladač nastavit zhruba na polovinu jeho rozsahu.

Čidla mohou využívat hned 4 druhy senzorů:

 • pasivní infračervené senzory (PIR senzory) – zachycují tepelný obraz a reagují na změny tepla, hodí se například na zahradu se psem
 • vysokofrekvenční nebo radarové senzory – využívají elektromagnetické vlny
 • ultrazvukové senzory – používají se pouze v interiérech, protože pracují s odrazem zvuku
 • kamerové senzory – elektronicky analyzují obsah obrazu 

Jaká svítidla se zabudovaným pohybovým senzorem tedy můžete sehnat? Jsou to:

 • nástěnná svítidla
 • stropní svítidla
 • osvětlení cest
 • sloupková svítidla
 • venkovní světla s kamerou 

Nutno podotknout, že ostatní druhy osvětlení lze se senzorem pohybu propojit dodatečně.

Osvětlení domovního čísla

Pro ty, kteří chtějí, aby jejich domovní číslo bylo vidět na první pohled i za tmy, existuje také osvětlení domovního čísla. Jsou to v podstatě různé nástěnných svítidel připomínající tabulku, na kterých je napsané číslo domu. 

Ani zde nejste omezeni tvary, velikostí ani provedením.

Venkovní technická svítidla

Technická svítidla lze přirovnat k průmyslovým zářivkám. Jedná se o svítící trubici, kterou lze připevnit na různé povrchy do různých poloh. Využití najdou například v dílně nebo venkovní kuchyni.

Jak se venkovní světlo montuje?

Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď. Nabídka svítidel, která lze zařadit mezi venkovní lampy, je prostě příliš široká. Umístění dekorativní solární koule se zemním hrotem do záhonu je jedna věc. Ale instalace zapuštěného svítidla do příjezdové cesty je věc úplně jiná. Vše tedy závisí na modelu lampy. 

Praktický montážní návod je obvykle součástí každého balení. Ideálním řešením by však bylo zadat práci důvěryhodnému elektrikáři, což lampě prospěje a ušetří vaše nervy.

Která místa nezapomenout osvítit a jaké svítidlo použít

Venkovní prostory včetně zahrad jsou velmi rozmanitým prostorem. Na jaké části byste při osvětlování venkovních prostor kolem domu neměli v žádném případě zapomenout?

Osvětlení vchodových dveří

Nezapomeňte osvítit vaše vchodové dveře. Při návratu domů ve večerních hodinách jistě oceníte, když si na klíčovou dírku nebudete muset svítit mobilním telefonem. Jako velmi dobré se v tomto případě jeví svítidla s pohybovým senzorem. Podobně jako vchodové dveře si můžete pořídit osvětlení domovního čísla.

Osvětlení přístupových cest

Důležité je i osvětlení přístupových cest - veškerých chodníků, záhonů nebo třeba osvětlení kolem bazénu. Toto osvětlení je nezbytné pro bezpečnou orientaci v zahradě. Podobně tomu je i v případě osvětlení příjezdové cesty. Pro tyto účely se vám budou jistě hodit nájezdová svítidla nebo sloupcové zahradní lampy.

Bazénové osvětlení

Pokud máte v zahradě bazén, neměli byste zapomenout ani na jeho osvětlení. Večerní nečekaná koupačka v případě, kdy spadnete do neosvětleného bazénu nepotěší nikoho. Kromě osvětlení kolem bazénu není od věci ani osvětlení přímo v bazénu. V tomto případě se pečlivě zaměřte na odolnost bazénových světel. Také jejich instalaci doporučujeme přenechat odborníkům.

Osvětlení verandy, terasy nebo pergoly

Nejčastěji lidé shánějí osvětlení na verandu, terasu nebo pod pergolu. To jsou často v zahradách relaxační zóny, kde člověk odpočívá, čte si, zve přátele na kávu nebo večerní posezení v letních měsících.  

Ani tady by proto nemělo chybět příjemné osvětlení. Vybírat můžete ze stropních i venkovních nástěnných svítidel.

Tam, kam elektřina nedosáhne

Rádi byste osvítili nějakou část venkovního prostoru, ale v blízkosti není zdroj elektřiny? Nevěšte hlavu. Dnes existují 2 základní možnosti jak svítit i tam, kde není zdroj elektrické energie.

Pořídit si můžete venkovní světla na klasické baterie, nebo právě solární svítidla, která využívají alternativní zdroj energie, sluneční záření.

Stránka 1 z 2 - 133 položek celkem
5167 nastenne svietidlo aron led c 12w black neutral white
249 Kč bez DPH
299 Kč
Kód: 3800
4900 pixi pir white
PIXI PIR WHITE
Skladem (38 ks)
199 Kč bez DPH
239 Kč
Kód: 3695
5551 nastenne svietidlo gordon gu10 black
189 Kč bez DPH
227 Kč
Kód: 3936
5392 nastenne svietidlo enduro led 12w 2c black neutral white
318 Kč bez DPH
381 Kč
Kód: 3877
7249 vonkajsie zahradne svietidlo spike 2 ozzo gu10 black
355 Kč bez DPH
426 Kč
Kód: SPIKE-2-ALU
5362 sumrakovy senzor elf 6a
Soumrakový senzor ELF 6A
Skladem (>50 ks)
74 Kč bez DPH
89 Kč
Kód: 3867
4426 nastenne svietidlo markus led c 7w neutral white
180 Kč bez DPH
216 Kč
Kód: 3510
4273 vonkajsie najazdove svietidlo gawra led c 3w neutral white
Top produkt
373 Kč bez DPH
448 Kč
Kód: 3246
5164 nastenne svietidlo aron led l 18w black neutral white
273 Kč bez DPH
328 Kč
Kód: 3799
4669 nastenne svietidlo s pohybovym senzorom forest s gu10 d
701 Kč bez DPH
841 Kč
Kód: 3603
3814 nastenne svietidlo forest gu10 d
357 Kč bez DPH
428 Kč
Kód: 3013
5281 stropne svietidlo planar led 12w silver neutral white
373 Kč bez DPH
448 Kč
Kód: 3838
5251 solarne svietidlo iris led 38 0 06w cold white
98 Kč bez DPH
117 Kč
Kód: 3828
4903 pohybovy senzor azor pir white
169 Kč bez DPH
203 Kč
Kód: 3696
7258 vonkajsie najazdove svietidlo ground square ozzo gu10 silver kopia
455 Kč bez DPH
546 Kč
Kód: GROUND-SQUARE
7255 vonkajsie najazdove svietidlo ground round ozzo gu10 silver
568 Kč bez DPH
682 Kč
Kód: GROUND-ROUND
7252 nastenne svietidlo flavio square ozzo 1a sn gu10 ip44 silver
616 Kč bez DPH
739 Kč
Kód: FLAVIO-SQUARE-1A-SN
7177 stropne bodove prisadene svietidlo ada 1 ozzo sh 212 b b gu10 ip44 black Kód: ADA1-SH-212-B/B
7168 nastenne svietidlo flavio square ozzo 2a gr gu10 ip44 grey Kód: FLAVIO-SQUARE-2A-GR
7165 nastenne svietidlo flavio square ozzo 1a gr gu10 ip44 grey Kód: FLAVIO-SQUARE-1A-GR
7162 nastenne svietidlo flavio square ozzo 2a wh gu10 ip44 white Kód: FLAVIO-SQUARE-2A-WH
7159 nastenne svietidlo flavio square ozzo 1a wh gu10 ip44 white Kód: FLAVIO-SQUARE-1A-WH
7051 vonkajsia zahradna lampa hage ozzo gu10 ip54 black
1 136 Kč bez DPH
1 363 Kč
Kód: OGR003
7048 nastenne svietidlo s pohybovym senzorom hage ozzo gu10 ip54 black
970 Kč bez DPH
1 164 Kč
Kód: OGR002
7045 nastenne svietidlo hage ozzo gu10 ip54 black
Novinka
616 Kč bez DPH
739 Kč
Kód: OGR001
7012 nastenne svietidlo flavio square ozzo 2a gu10 ip54 anthracite Kód: FLAVIO-SQUARE-2A
7009 nastenne svietidlo flavio square ozzo 1a gu10 ip54 anthracite Kód: FLAVIO-SQUARE-1A
7006 nastenne svietidlo flavio ozzo 2a gu10 ip54 anthracite
Novinka
Kód: FLAVIO-ROUND-2A
7003 nastenne svietidlo flavio ozzo 1a gu10 ip54 anthracite Kód: FLAVIO-ROUND-1A
6898 zahradne svietidlo spike ozzo ogr004 gu10 ip65 black
498 Kč bez DPH
597 Kč
Kód: OGR004
5797 solarne svietidlo hel led 32 0 06w cold white
78 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: 4051
5725 nastenne svietidlo bruno 2xgu10 d black
635 Kč bez DPH
762 Kč
Kód: 4007
5722 nastenne svietidlo bruno gu10 d black
491 Kč bez DPH
589 Kč
Kód: 4006
5719 nastenne svietidlo bruno 2xgu10 c black
635 Kč bez DPH
762 Kč
Kód: 4005
5716 nastenne svietidlo bruno gu10 c black
491 Kč bez DPH
589 Kč
Kód: 4004
5713 nastenne svietidlo gamp 2xgu10 d black
273 Kč bez DPH
328 Kč
Kód: 4019
5710 nastenne svietidlo gamp gu10 d black
224 Kč bez DPH
269 Kč
Kód: 4018
5707 nastenne svietidlo gamp 2xgu10 c black
273 Kč bez DPH
328 Kč
Kód: 4017
5704 nastenne svietidlo gamp gu10 c black
224 Kč bez DPH
269 Kč
Kód: 4016
5701 nastenne svietidlo tekla led d 12w neutral white graphite
698 Kč bez DPH
837 Kč
Kód: 4015
5698 nastenne svietidlo tekla led c 12w neutral white graphite
698 Kč bez DPH
837 Kč
Kód: 4014
5608 stropne svietidlo zorba dwl gu10 black
Novinka Top produkt
291 Kč bez DPH
349 Kč
Kód: 3955
5605 stropne svietidlo zorba dwl gu10 white
291 Kč bez DPH
349 Kč
Kód: 3954
5560 solarne svietidlo sopla led 36 0 06w color cold white
42 Kč bez DPH
50 Kč
Kód: 3939
5557 solarne svietidlo sopla led 36 0 06w black cold white
36 Kč bez DPH
43 Kč
Kód: 3938
5554 nastenne svietidlo gordon 2xgu10 black
239 Kč bez DPH
287 Kč
Kód: 3937
5518 pohybovy senzor patrol 2xpir black
293 Kč bez DPH
352 Kč
Kód: 3925
5515 pohybovy senzor patrol 2xpir white
293 Kč bez DPH
352 Kč
Kód: 3924
5512 pohybovy senzor patrol pir 180 black
220 Kč bez DPH
264 Kč
Kód: 3923
5509 pohybovy senzor patrol pir 180 white
220 Kč bez DPH
264 Kč
Kód: 3922
5506 nastenne svietidlo so senzorom stmievania morgan led n 7w white neutral white Kód: 3921
5494 technicke svietidlo frodo led 36w cold white
358 Kč bez DPH
429 Kč
Kód: 3917
5491 technicke svietidlo frodo led 18w cold white
204 Kč bez DPH
245 Kč
Kód: 3916
5389 nastenne svietidlo enduro led 12w 2c white neutral white
318 Kč bez DPH
381 Kč
Kód: 3876
5386 nastenne svietidlo enduro led 12w black neutral white
318 Kč bez DPH
381 Kč
Kód: 3875
5383 nastenne svietidlo enduro led 12w white neutral white
318 Kč bez DPH
381 Kč
Kód: 3874
5380 bodove svietidlo fin led c 3w black neutral white
87 Kč bez DPH
104 Kč
Kód: 3873
5371 sumrakovy senzor elf 15a
199 Kč bez DPH
239 Kč
Kód: 3870
5368 sumrakovy senzor elf 25a
117 Kč bez DPH
140 Kč
Kód: 3869
5365 sumrakovy senzor elf 10a
98 Kč bez DPH
117 Kč
Kód: 3868
5290 stropne svietidlo planar led 36w silver neutral white
708 Kč bez DPH
850 Kč
Kód: 3841
5287 stropne svietidlo planar led 24w silver neutral white
586 Kč bez DPH
703 Kč
Kód: 3840
5284 stropne svietidlo planar led 18w silver neutral white
488 Kč bez DPH
586 Kč
Kód: 3839
5278 nastenne svietidlo solina led c 7 5 w black neutral white
775 Kč bez DPH
930 Kč
Kód: 3837
5275 nastenne svietidlo solina led c 7 5 w grey neutral white
775 Kč bez DPH
930 Kč
Kód: 3836
5272 nastenne svietidlo solina led l 8w black neutral white
739 Kč bez DPH
887 Kč
Kód: 3835
5269 technicke svietidlo benet led 36w neutral white
373 Kč bez DPH
448 Kč
Kód: 3834
5266 technicke svietidlo benet led 18w neutral white
219 Kč bez DPH
263 Kč
Kód: 3833
5263 technicke svietidlo walter led 60w neutral white
759 Kč bez DPH
911 Kč
Kód: 3832
5260 technicke svietidlo walter led 30w neutral white
477 Kč bez DPH
572 Kč
Kód: 3831
5257 solarne svietidlo ekier led 46 0 5 w cold white
199 Kč bez DPH
239 Kč
Kód: 3830
5254 solarne svietidlo tulip led 36 0 06w cold white
159 Kč bez DPH
191 Kč
Kód: 3829
5230 stropne svietidlo filip led d 24w white neutral white
293 Kč bez DPH
352 Kč
Kód: 3821
5227 stropne svietidlo filip led d 18w white neutral white
248 Kč bez DPH
298 Kč
Kód: 3820
5224 stropne svietidlo filip led c 24w white neutral white
293 Kč bez DPH
352 Kč
Kód: 3819
5221 stropne svietidlo filip led c 18w white neutral white
248 Kč bez DPH
298 Kč
Kód: 3818
5170 nastenne svietidlo aron led c 18w black neutral white
293 Kč bez DPH
352 Kč
Kód: 3801
5161 nastenne svietidlo aron led l 12w black neutral white
220 Kč bez DPH
264 Kč
Kód: 3798
5149 nastenne svietidlo s pohybovym senzorom pedro led sc 15 w white neutral white Kód: 3794
5146 nastenne svietidlo s pohybovym senzorom pedro led sl 15 w white neutral white Kód: 3793
5137 technicke svietidlo ibis led 36w neutral white
449 Kč bez DPH
539 Kč
Kód: 3790
5101 nastenne svietidlo morgan led 20w white neutral white
488 Kč bez DPH
586 Kč
Kód: 3778
5014 stropne svietidlo major led d 18w white neutral white
578 Kč bez DPH
693 Kč
Kód: 3743
5011 stropne svietidlo major led c 18w white neutral white
578 Kč bez DPH
693 Kč
Kód: 3742
4984 nastenne svietidlo morgan led 12w white neutral white
448 Kč bez DPH
538 Kč
Kód: 3733
4906 pohybovy senzor agent pir white
217 Kč bez DPH
260 Kč
Kód: 3697
4888 nastenne svietidlo albin led 20w white neutral white
394 Kč bez DPH
473 Kč
Kód: 3691
4885 nastenne svietidlo albin led 14w white neutral white
293 Kč bez DPH
352 Kč
Kód: 3690
4882 nastenne svietidlo fido led 4w l grey neutral white
169 Kč bez DPH
203 Kč
Kód: 3689
4879 nastenne svietidlo fido led 4w d grey neutral white
169 Kč bez DPH
203 Kč
Kód: 3688
4876 nastenne svietidlo maxim e27 grey
715 Kč bez DPH
858 Kč
Kód: 3687
4873 nastenne svietidlo solina led l 8w grey neutral white
739 Kč bez DPH
887 Kč
Kód: 3686
4828 bodove svietidlo viki c white
132 Kč bez DPH
158 Kč
Kód: 3669
4783 vonkajsia zahradna lampa gryf 50 e27 d
Top produkt
758 Kč bez DPH
910 Kč
Kód: 3654
4780 nastenne svietidlo gryf 2xe27 d
698 Kč bez DPH
837 Kč
Kód: 3653
4777 nastenne svietidlo gryf e27 d
488 Kč bez DPH
586 Kč
Kód: 3652
4684 solarne svietidlo homer led 0 12w cold white
438 Kč bez DPH
526 Kč
Kód: 3616
4681 solarne svietidlo numero led 0 12w cold white
598 Kč bez DPH
718 Kč
Kód: 3615
4678 solarne svietidlo garet led v 0 5 w cold white
263 Kč bez DPH
315 Kč
Kód: 3614
Nahoru
Další produkty

Naše kolekce venkovních svítidel nabízí výběr osvětlení pro exteriéry s důrazem na styl, bezpečnost a výkon. Osvětlete vaše venkovní prostory pomocí široké škály světelných zdrojů, které zajistí osvětlení zahrady, terasy nebo vstupních chodeb. Naleznete zde moderní LED svítidla, klasické lampy se senzory, sloupová svítidla a další řešení, která zajistí pohodlí, estetiku a bezpečnost vaší domácnosti. Bez ohledu na to, zda hledáte svítidlo s úsporným LED technologickým řešením nebo elegantním stylem, naše nabídka vám umožní najít to správné světlo pro vaše venkovní prostředí. Investujte do kvalitního a spolehlivého osvětlení, které vytvoří příjemnou atmosféru a zajistí vaše venkovní prostory.

Doručení ZDARMA
Doručení ZDARMA
k objednávce nad 1000 kč
Garance nejnižší ceny v ČR
Garance
nejnižší ceny v ČR