Vnitřní osvětlení

Vnitřní osvětlení je dnes už téměř neodmyslitelnou součástí našich životů. Jen díky němu se můžeme věnovat našim oblíbeným činnostem i po západu slunce za dostatečné viditelnosti. Pro dokonalé uspokojení našich potřeb je však potřeba různých typů svítidel. Právě proto v naší nabídce naleznete široký výběr vnitřního osvětlení.

#Showmore#

Na jaké druhy vnitřního osvětlení můžete narazit?

 • Stropní svítidla
 • Nástěnná svítidla
 • Lustry
 • Bodová svítidla
 • Podhledová svítidla
 • Stolní lampy
 • Stojací lampy
 • Kolejnicový systém osvětlení
 • Koupelnová svítidla
 • Svítidla s pohybovým senzorem
 • Svítidla na dálkové ovládání
 • Nábytková svítidla
 • Orientační svítidla
 • Technická svítidla

Stropní svítidla

Stropní interiérová svítidla řadíme do skupiny hlavního osvětlení. Jejich úkolem je osvětlit celou místnost. Mezi stropními svítidly naleznete moderní LED svítidla ale i klasická svítidla se žárovkami. Stropní svítidla jsou vhodná téměř do každé místnosti díky jejich rozmanitému provedení. V nabídce naleznete různé velikosti, materiály, barvy i tvary.

Nástěnná svítidla

Hlavní rozdíl mezi nástěnnými a stropními svítidly je jejich umístění. Jak vyplývá z názvu, nástěnná svítidla se montují na stěny. Stejně jako stropní svítidla interiérová svítidla na stěnu naleznete v LED provedení i v provedení klasické žárovky. U některých je možné směr svícení regulovat, jiné mají sklon pevně daný. Z estetického hlediska je možné vybrat si ze širokého spektra barev a designů.

Lustry

Lustry patří obvykle do kategorie závěsných svítidel a mají významnou estetickou funkci. Vyrábí se většinou ze skla, křišťálu, dřeva nebo kovu. Vhodné jsou především do místností s vysokými stropy. V nabídce je možné najít lustry v moderních ale i romantickém stylu.  

I v rámci jedné místnosti se styl svítidel bude jemně lišit. Lustry do obývacího pokoje bývají obvykle honosnější. Oproti tomu lustry do kuchyně by měly být především praktické, proto se používají lustry s nastavitelnou výškou.

Bodová svítidla

Bodová svítidla jsou velmi nenápadným ale zároveň elegantním řešením, především do kanceláří,  ale klidně i do domácnosti. Bodová svítidla mohou sloužit na osvícení celé místnosti, nebo je možné je použít na osvětlení konkrétních míst, jako jsou police nebo zrcadla. Obvykle se dodávají i s LED žárovkami a jejich výhodou je, že jsou energeticky úsporné.

Podhledová svítidla

Podhledová svítidla jsou charakteristické tím, že jsou nainstalované pod stropem tak, aby byla téměř neviditelná. Vhodné jsou více do moderních interiérů. V případě využití podhledových svítidel v koupelně nebo na jiných místech se zvýšenou vlhkostí je důležité myslet na to, aby měla svítidla zvýšenou odolnost vůči vlhkosti.

Stolní lampy

V kategorii stolních lamp můžete najít například dřevěné lampy, světla do zásuvky, LED lampy, kancelářské stolní lampy nebo dokonce kosmetická zrcadla. Každý typ lampy dokáže uspokojit jiné potřeby, díky svým jedinečným funkcím. Důležitou roli hraje jejich design, který může být zajímavým doplňkem místnosti.

Stojací lampy 

Stojací lampy mohou kromě své funkčnosti i příjemně esteticky doplnit prostředí. Právě proto tato kategorie nabízí široké spektrum retro lamp, designových stojacích lamp nebo LED lamp, které mohou zaujmout svým moderním designem.

Kolejnicový systém osvětlení

Další moderní alternativou je kolejnicový systém osvětlení. Díky tomuto systému můžete kombinovat více typů světel. V nabídce lze nalézt jednofázové nebo třífázové systémy. 

Kolejnicový systém osvětlení nabízí možnost zvolit nejen intenzitu osvětlení nebo barvu, ale také to, jak budou jednotlivé světelné zdroje rozmístěny v prostoru a navíc dává možnost to během pár vteřin změnit bez nutnosti složité montáže.

Pro instalaci stačí vyskládat kolejnice podle požadovaného tvaru a světla zapojit a osadit na libovolný úsek kolejnice. Je to skvělá volba pro domácnosti i prodejny, kde je zapotřebí dynamické, elegantní a designové řešení osvětlení.

Koupelnová svítidla

Při výběru koupelnových svítidel je důležité myslet především na vlhkost vzduchu a stříkající vodu. Základním parametrem je stupeň ochrany proti vniknutí vody a pevných částic – IP. Čím vyšší hodnota IP, tím vyšší odolnost by mělo zařízení mít. První číslice přináší informaci o ochraně před vniknutím prachu, druhá o ochraně před vniknutím vody. 

V místech, kde hrozí bezprostřední kontakt svítidla s vodou, je vhodné volit svítidla s ochranou alespoň IPx5. V místech od vzdálenosti 60 cm lze využít koupelnová světla s IP44. V ostatních částech koupelny bude stačit ochrana IP20.

Svítidla s pohybovým senzorem

Svítidla se senzorem pohybu je vhodné instalovat především na chodbách a v předsíni. Ušetří tak problémy s chozením po domě po tmě i když máme plné ruce.

Senzory pracují většinou s technologií PIR snímač pohybu, který reaguje na infračervené záření vycházející z lidského těla. Svítidla s čidlem mají ve svém záběru jisté prostředí, které pozorují. V případě, že je toto prostředí narušeno, světlo se automaticky zapne.

Svítidla na dálkové ovládání

Svítidla na dálkové ovládání umožňují rozsvítit nebo zhasnout pomocí vypínače světlo, aniž bychom se museli postavit z postele nebo gauče. Toto ovládání ocení především osoby s omezenou schopností pohybu.

Nábytková svítidla

Nábytková svítidla jsou výhodným řešením, potřebujeme-li doplňkové světlo například na kuchyňskou linku nebo do skříně. Některá světla mají dokonce zabudovaný senzor pohybu, a tak se rozsvítí při otevření skříně. V rámci šetření můžeme vybrat úsporná LED světla.

Orientační svítidla

Orientační světlo se používá převážně k nepřímému osvětlení jako chodbové a schodišťové osvětlení, ale klidně jej můžeme použít i do ložnice nebo obývacího pokoje. Obecně se vyznačují tím, že neoslňují a spotřebovávají málo energie.

Technická svítidla

Technická svítidla by měla splňovat specifické nároky technických místností, průmyslových budov ale i domácích dílen. Měly by vydržet nárazy i náročnější podmínky. Mezi technická svítidla řadíme například lineární, metalhalogenidová, přisazená, nouzová, prachotěsná nebo mřížková svítidla.

Jak vybrat vnitřní osvětlení?

To, jaké světlo bude do místnosti nejvhodnější, závisí na vašich individuálních potřebách. Při výběru vhodného světla se vyplatí zohlednit:

 • Velikost místnosti
 • Účel místnosti
 • Styl interiéru
 • Technické parametry
 • Náklady

Velikost místnosti a výběr interiérového osvětlení

Při výběru vnitřního osvětlení je velmi důležité zohlednit velikost místnosti. Pro dostatečné osvětlení rozsáhlejšího prostoru je zapotřebí více typů osvětlení. Nesmíte při tom opomenout výšku stropu.

V případě vysokého stropu můžete vybrat masivnější závěsný lustr, zatímco u nižšího stropu dáte přednost nástěnné nebo stojací lampě, která prostor opticky zvětší.

Významným faktorem je také množství přirozeného světla, které přichází přes okna.

Účel místnosti a výběr interiérového osvětlení

Různé činnosti vyžadují různé typy osvětlení. Do dětského pokoje se po estetické i praktické stránce hodí jiný typ osvětlení než do koupelny nebo kuchyně. Dokonce iv jedné místnosti se mění potřeba osvětlení. 

Například v kuchyni pro osvětlení jídelního stolu je vhodnější lustr, zatímco pod kuchyňskou linku se hodí zářivková svítilna

Styl interiéru a výběr interiérového osvětlení

Jelikož se při zařizování domácnosti světla většinou kupují až na závěr, neměl by být problém sladit je s ostatním nábytkem. Do některých interiérů mohou být vhodnější dominantnější kousky stojících lamp nebo lustrů, které na sebe strhnou pozornost, do moderně minimalisticky zařízených místností mohou být vhodnější bodová nebo nástěnná interiérová světla.

Technické parametry a výběr interiérového osvětlení

Při výběru správného osvětlení hrají významnou roli i technické parametry.  

Stupeň krytí

U koupelnových svítidel je důležité zaměřit se na odolnost vůči vlhkosti, která je vyjádřená zkratkou IP.

Výkon a příkon

Příkon udává množství energie spotřebované za jednotku času. Ovlivňuje tak, kolik zaplatíme za spotřebovanou elektrickou energii. Výkon svítidla se udává ve wattech (W) a určuje intenzitu světla. Při výběru je potřeba stanovit si priority. Pokud je prioritou nízká spotřeba, vyberte světlo s co nejnižším příkonem a pokud je prioritou největší svítivost, vyberte světlo s maximálním výkonem.

Světelný tok

To, jaké množství světla bude zapotřebí, lze vypočítat – rozhodujícím faktorem je tok světla a velikost místnosti. Při výběru světla byste se měli zaměřit především na světelný tok, který se vyjadřuje v lumenech. 

Světelný tok (lm) udává intenzitu světla vyzařovaného světelným zdrojem. Setkat se můžete is jednotkou lux (lx), která označuje stupeň osvětlení a je definována jako počet lumenů na metr čtvereční.

Počet lumenů lze nalézt na krabičkách žárovek. Pro orientaci v jednotlivých hodnotách svítivosti si můžete pomoci následujícím přehledem:

 • Dekorativní světla: 130 lm až 240 lm
 • Stolní lampy: 250 lm
 • Bodová světla: 400 lm
 • Centrální svítidla a lustry: 800 lm

Pro výpočet potřebného světla je důležité znát také plochu místnosti a její účel. V tomto směru, mohou pomoci normy ČSN, které uvádějí doporučenou průměrnou intenzitu osvětlení pro každou místnost. Vyjadřuje se v luxech.

 • Zásoby: 50 lx
 • Garáž: 75 lx
 • Chodby: 100 lx
 • Garáž s dílnou, schodiště, chodba: 150 lx
 • Ložnice, šatny, toalety, koupelny a jídelny: 200 lx
 • Dětské pokoje, čtenářské koutky, studovny: 300 lx
 • Kuchyňské skříňky: 500 lx 

Následně se toto číslo vynásobí počtem metrů čtverečních v místnosti a zjistí se počet lumenů.

NAPŘÍKLAD: Chodba, která má 10 m2, bude potřebovat 1000 lumenů, protože 100x10=1000. 1 000 lumenů pak můžete rozdělit mezi několik zdrojů světla, například centrální světlo a lampu na nočním stolku. 

U LED světla je výpočet ještě jednodušší. Podle odborníků byste měli zvolit 4 W/m2 LED osvětlení do kuchyně a pracovny a 2 až 3 W/m2 osvětlení do obývacího pokoje, dětských pokojů, koupelny a ložnice. Na chodbách a ve sklepích postačí 1 W/m2.

Náklady

Spotřeba elektřiny není jediným faktorem, který je třeba zvážit při počítání nákladů. Důležitá je i životnost světelného zdroje, délka záruky a pořizovací cena. V současnosti k nejúspornějšímu osvětlení patří právě LED svítidla. Stejně tak LED světelné zdroje, jako jsou LED žárovky nebo zářivky, pomohou oproti klasickým zdrojům ušetřit. 

Vliv světla na psychiku

Přirozené světlo je výjimečným prvkem, který má pozitivní vliv na zdraví člověka. Pozitivně ovlivňuje všechny věkové kategorie a jeho nedostatek může způsobit poruchy spánku, zvýšit hladinu stresu, podporovat obezitu a únavu. 

Umělé světlo tedy není náhradou za přirozené světlo a snaží se mu jen přiblížit. Umělé světlo, by mělo přinášet:

 • Zrakovou pohodu - celkový příjemný pocit z vnitřního prostoru i při nedostatku denního světla
 • Zrakový výkon - dostatek světla pro konkrétní úlohu

ZAJÍMAVOST: Podle psychologa Jiřího Nováka cítí ženy a muži světlo rozdílné. Muži v 80% preferují ostré zářivkové světlo a až 85% žen si vybere tlumené žárovkové světlo s červenou složkou.

Teplota světla

Barva světla má významný vliv na celkový vzhled místnosti a dotváří atmosféru v ní. To, jaká barva se do místnosti hodí, záleží především na účelu místnosti. Obecně však platí, že teplejší barvy jsou vhodnější pro relaxaci a studené barvy pro práci a produktivitu. 

Barva světla se označuje v Kelvinech a čím méně Kelvinů, tím teplejší světlo. Někdy se nazývá také teplota chromatičnosti světla (CCT – Correlated Colour Temperature, neboli korelovaná teplota světla).

Teplá barva

Pod teplou barvu řadíme škálu od oranžové, přes žlutou až po teplou bílou. Těmto barvám odpovídá označení na žárovkách přibližně do 3000 K. Vytváří pocit pohody a relaxační atmosféru a dokáže zútulnit místnost. Teplé barvy jsou vhodné do místností, ve kterých chceme relaxovat a odpočívat.

Neutrální bílá

Barva světla 4000 K odpovídá neutrální bílé barvě. Tento odstín by se měl nejvíce podobat dennímu světlu. Podporuje aktivitu, koncentraci a zvyšuje produktivitu. Vhodné je proto do místností, ve kterých pracujete, studujete a potřebujete se soustředit.

Studená barva

Pokud hledáte studené barvy, sáhnout byste měli po žárovkách s označením 6000 K a výše. Studené světlo začíná na odstínech studené bílé po světle modrou a modrou, vždy v závislosti na zvolené teplotě. Tyto barvy podporují koncentraci, protože oči jsou při tomto osvětlení méně unavené. 

Jaký je rozdíl mezi vnějším a vnitřním osvětlením?

Základní rozdíly, které je třeba zohlednit při výběru vnějšího a vnitřního osvětlení jsou:

 • Účel osvětlení – Jak vyplývá z názvu, venkovní osvětlení se používá k osvětlení venkovních prostor, jako jsou například parkoviště, chodníky a terasy, zatímco vnitřní osvětlení se používá k osvětlení vnitřních prostor, jako jsou například kuchyně, koupelny a obývací pokoje. 
 • Odolnost vůči povětrnostním vlivům – Venkovní osvětlení musí být navrženo tak, aby bylo odolné vůči povětrnostním podmínkám, jako jsou například déšť, vítr, sníh a extrémní teploty. Vnitřní osvětlení obvykle nemusí mít stejně velkou odolnost vůči počasí.
 • Bezpečnostní opatření – Osvětlení do exteriéru musí být navrženo s ohledem na bezpečnost. Musí být odolné vůči vandalismu, krádeži, požárům a jiným nebezpečným situacím. Na druhé straně vnitřní osvětlení je obvykle méně vystaveno těmto rizikům, ale stále se musí zohlednit bezpečnost, zejména pokud se jedná o osvětlení v koupelně nebo v kuchyni. 
 • Design – Při venkovním osvětlení hraje hlavní roli funkčnost a design je až na druhém místě. Při výběru vnitřního osvětlení bývá priorita kladena především na design.
 • Typ světelného zdroje – Venkovní osvětlení často vyžaduje výkonnější světelné zdroje než vnitřní osvětlení, aby mohlo osvětlit větší plochy. Na druhé straně vnitřní osvětlení může být zaměřeno na vytváření určité atmosféry a používat méně výkonné světelné zdroje, jako například žárovky s nižším výkonem. 

Spotřeba energie – Při výběru osvětlení je třeba zvážit i spotřebu energie. Venkovní osvětlení obvykle vyžaduje více energie než vnitřní osvětlení a často je třeba, aby bylo osvětlení zapnuto po celou noc.

Nejprodávanější

5104 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 3w black neutral white
 
282 Kč
(235 Kč bez DPH)
4930 stropne bodove prisadene svietidlo hary c gu10 black
 
364 Kč
(303 Kč bez DPH)
4438 stropne svietidlo adis led d slim 20w neutral white
 
583 Kč
(486 Kč bez DPH)
5107 stropne bodove prisadene svietidlo rolen led 7w black neutral white
335 Kč
(279 Kč bez DPH)
Stropní svítidlo RING 2 chrome
Stropní svítidlo RING 2 chrome
Skladem (37 ks)
Kód: SL.0728
 
851 Kč
(709 Kč bez DPH)
poistenie zasielky
 
26 Kč
(22 Kč bez DPH)
Luster PASTELO 1 black
Luster PASTELO 1 black
Skladem (>50 ks)
Kód: SL.0469
 
548 Kč
(457 Kč bez DPH)
7117 ramik na bodovu ziarovku gu10 hranaty luba d black
132 Kč
(110 Kč bez DPH)
5686 nastenne bodove svietidlo zula spt gu10 white
 
232 Kč
(193 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 8 - 729 položek celkem
4438 stropne svietidlo adis led d slim 20w neutral white
486 Kč bez DPH
583 Kč
Kód: 3514
5686 nastenne bodove svietidlo zula spt gu10 white
193 Kč bez DPH
232 Kč
Kód: 3995
4441 stropne svietidlo adis led d slim 28w neutral white
Top produkt
648 Kč bez DPH
777 Kč
Kód: 3515
3742 technicke svietidlo flat led 20w neutral white
219 Kč bez DPH
263 Kč
Kód: 2914
4636 stropne svietidlo klara led c 19w neutral white
516 Kč bez DPH
619 Kč
Kód: 3592
4633 stropne svietidlo klara led c 13w neutral white
Top produkt
417 Kč bez DPH
500 Kč
Kód: 3591
4447 prisadene stropne svietidlo sola led c slim 18w neutral white
Top produkt
461 Kč bez DPH
553 Kč
Kód: 3517
5575 stropne bodove svietidlo daria dwl gu10 white
Top produkt
115 Kč bez DPH
138 Kč
Kód: 3944
5203 nastenne svietidlo uno e27 1c white
103 Kč bez DPH
123 Kč
Kód: 3812
4756 stropne svietidlo kidi led dino 20w neutral white
413 Kč bez DPH
495 Kč
Kód: 3645
Nastěnné svítidlo AZALIA
763 Kč bez DPH
915 Kč
Kód: SL.1006
5248 prisadene stropne svietidlo urania led c 24w neutral white
492 Kč bez DPH
590 Kč
Kód: 3827
4444 prisadene stropne svietidlo sola led c slim 14w neutral white
395 Kč bez DPH
474 Kč
Kód: 3516
Stropní svítidlo RING 4L white
1 470 Kč bez DPH
1 764 Kč
Kód: SL.0331
6682 led stmievatelna stolna lampa magic 1 rgb nilsen led white
742 Kč bez DPH
890 Kč
Kód: US003
6547 stolna lampa magic round rgb nilsen led white
742 Kč bez DPH
890 Kč
Kód: MA012
5662 detska lampa pupil led 0 4w cat
132 Kč bez DPH
158 Kč
Kód: 9886
5623 nastenne svietidlo tobias g9 white
329 Kč bez DPH
395 Kč
Kód: 3960
5242 prisadene stropne svietidlo urania led c 12w neutral white
263 Kč bez DPH
315 Kč
Kód: 3825
5008 nastenne svietidlo sopran led 6w white neutral white
483 Kč bez DPH
579 Kč
Kód: 3741
4765 stropne svietidlo kidi led cosmos 28w neutral white
Top produkt
500 Kč bez DPH
600 Kč
Kód: 3648
4525 nastenne svietidlo zelda led c 2x5 w white neutral white
Top produkt
516 Kč bez DPH
619 Kč
Kód: 3553
6739 dotykova stmievatelna stolna lampa kancelarska lampa lisa nilsen led pink Kód: PX017
6562 nastenne bodove svietidlo tenor gu10 1c white
308 Kč bez DPH
369 Kč
Kód: 4068
6175 detsky luster lietadlo velke e27 biela natural
Doprava zdarma
1 496 Kč bez DPH
1 795 Kč
Kód: 1041109
6148 detsky luster lietadlo e27 biela natural
Doprava zdarma
1 347 Kč bez DPH
1 616 Kč
Kód: 1041009
5806 kupelnove svietidlo nad zrkadlo mamba led 12w white neutral white
Top produkt
1 096 Kč bez DPH
1 315 Kč
Kód: 4022
5092 prisadene stropne svietidlo olga led c 24w white cct
461 Kč bez DPH
553 Kč
Kód: 3769
4639 stropne svietidlo klara led c 25 w neutral white
614 Kč bez DPH
737 Kč
Kód: 3593
4543 nabytkove svietidlo manuel led 6 5 w white neutral white
308 Kč bez DPH
369 Kč
Kód: 3560
4375 stropne svietidlo ringe led 24w neutral white
708 Kč bez DPH
849 Kč
Kód: 3283
4258 stropne svietidlo soleo led 16w neutral white
621 Kč bez DPH
745 Kč
Kód: 3241
3748 technicke svietidlo flat led 40w neutral white
301 Kč bez DPH
361 Kč
Kód: 2916
3469 prisadene stropne svietidlo sola led c 24w neutral white
Top produkt
710 Kč bez DPH
852 Kč
Kód: 2785
Nastěnné svítidlo SAPPO L white 4000K
5 698 Kč bez DPH
6 837 Kč
Kód: TH.209
Nastěnné svítidlo SAPPO L white 3000K
5 698 Kč bez DPH
6 837 Kč
Kód: TH.206
Nastěnné svítidlo SAPPO M white 4000K
5 316 Kč bez DPH
6 379 Kč
Kód: TH.203
Nastěnné svítidlo SAPPO M white 3000K
5 316 Kč bez DPH
6 379 Kč
Kód: TH.200
Nastěnné svítidlo LAHTI L white 4000K
4 668 Kč bez DPH
5 602 Kč
Kód: TH.197
Nastěnné svítidlo LAHTI L white 3000K
4 668 Kč bez DPH
5 602 Kč
Kód: TH.194
Nastěnné svítidlo LAHTI M white 4000K
4 288 Kč bez DPH
5 145 Kč
Kód: TH.191
Nastěnné svítidlo LAHTI M white 3000K
4 288 Kč bez DPH
5 145 Kč
Kód: TH.188
Nastěnné svítidlo LAHTI S white 4000K
2 953 Kč bez DPH
3 544 Kč
Kód: TH.185
Nastěnné svítidlo LAHTI S white 3000K
2 953 Kč bez DPH
3 544 Kč
Kód: TH.182
Luster TUULA L white 4000K
10 766 Kč bez DPH
12 919 Kč
Kód: TH.168
Luster TUULA L white 3000K
10 766 Kč bez DPH
12 919 Kč
Kód: TH.165
Luster TUULA M white 4000K
8 765 Kč bez DPH
10 518 Kč
Kód: TH.162
Luster TUULA M white 3000K
8 765 Kč bez DPH
10 518 Kč
Kód: TH.159
Luster NELYA L white 4000K
11 813 Kč bez DPH
14 176 Kč
Kód: TH.156
Luster NELYA L white 3000K
11 813 Kč bez DPH
14 176 Kč
Kód: TH.153
Luster NELYA M white 4000K
9 585 Kč bez DPH
11 502 Kč
Kód: TH.150
Luster NELYA M white 3000K
9 585 Kč bez DPH
11 502 Kč
Kód: TH.147
Stropní svítidlo RIO 110 white 4000K
8 159 Kč bez DPH
9 791 Kč
Kód: TH.135
Stropní svítidlo RIO 110 white 3000K
8 159 Kč bez DPH
9 791 Kč
Kód: TH.133
Stropní svítidlo RIO 78 white 4000K
6 538 Kč bez DPH
7 845 Kč
Kód: TH.131
Stropní svítidlo RIO 78 white 3000K
6 538 Kč bez DPH
7 845 Kč
Kód: TH.129
Stropní svítidlo RIO 55 white 4000K
6 031 Kč bez DPH
7 237 Kč
Kód: TH.127
Stropní svítidlo RIO 55 white 3000K
6 031 Kč bez DPH
7 237 Kč
Kód: TH.125
Luster RIO 110 white 4000K
8 666 Kč bez DPH
10 399 Kč
Kód: TH.123
Luster RIO 110 white 3000K
8 666 Kč bez DPH
10 399 Kč
Kód: TH.121
Luster RIO 78 white 4000K
6 993 Kč bez DPH
8 392 Kč
Kód: TH.119
Luster RIO 78 white 3000K
6 993 Kč bez DPH
8 392 Kč
Kód: TH.117
Luster RIO 55 white 4000K
6 335 Kč bez DPH
7 602 Kč
Kód: TH.115
Luster RIO 55 white 3000K
6 335 Kč bez DPH
7 602 Kč
Kód: TH.113
Luster RIO 110 white 4000K
8 463 Kč bez DPH
10 155 Kč
Kód: TH.111
Luster RIO 78 white 4000K
6 943 Kč bez DPH
8 332 Kč
Kód: TH.109
Luster RIO 55 white 4000K
6 386 Kč bez DPH
7 663 Kč
Kód: TH.107
Luster RIO 55 white 3000K
6 386 Kč bez DPH
7 663 Kč
Kód: TH.105
Luster RIO 110 white 3000K
8 463 Kč bez DPH
10 155 Kč
Kód: TH.104
Luster RIO 78 white 3000K
6 943 Kč bez DPH
8 332 Kč
Kód: TH.102
Stropní svítidlo PINNE 150 white
5 983 Kč bez DPH
7 180 Kč
Kód: TH.098
Stropní svítidlo PINNE 150 white
5 983 Kč bez DPH
7 180 Kč
Kód: TH.095
Nastěnné svítidlo PINNE 150 white
5 983 Kč bez DPH
7 180 Kč
Kód: TH.092
Nastěnné svítidlo PINNE 150 white
5 983 Kč bez DPH
7 180 Kč
Kód: TH.089
Luster PINNE 150 white
Luster PINNE 150 white
Skladem (10 ks)
6 250 Kč bez DPH
7 500 Kč
Kód: TH.086
Luster PINNE 150 white
Luster PINNE 150 white
Skladem (10 ks)
6 250 Kč bez DPH
7 500 Kč
Kód: TH.083
Stropní svítidlo PINNE 117 white
5 126 Kč bez DPH
6 151 Kč
Kód: TH.080
Stropní svítidlo PINNE 117 white
5 126 Kč bez DPH
6 151 Kč
Kód: TH.077
Nastěnné svítidlo PINNE 117 white
5 126 Kč bez DPH
6 151 Kč
Kód: TH.074
Nastěnné svítidlo PINNE 117 white
5 126 Kč bez DPH
6 151 Kč
Kód: TH.071
Luster PINNE 117 white
Luster PINNE 117 white
Skladem (10 ks)
5 431 Kč bez DPH
6 517 Kč
Kód: TH.068
Luster PINNE 117 white
Luster PINNE 117 white
Skladem (10 ks)
5 431 Kč bez DPH
6 517 Kč
Kód: TH.065
Stropní svítidlo PINNE 90 white
4 441 Kč bez DPH
5 329 Kč
Kód: TH.062
Stropní svítidlo PINNE 90 white
4 441 Kč bez DPH
5 329 Kč
Kód: TH.059
Nastěnné svítidlo PINNE 90 white
4 441 Kč bez DPH
5 329 Kč
Kód: TH.056
Nastěnné svítidlo PINNE 90 white
4 441 Kč bez DPH
5 329 Kč
Kód: TH.053
Luster PINNE 90 white
Luster PINNE 90 white
Skladem (10 ks)
4 708 Kč bez DPH
5 649 Kč
Kód: TH.050
Luster PINNE 90 white
Luster PINNE 90 white
Skladem (10 ks)
4 708 Kč bez DPH
5 649 Kč
Kód: TH.047
Stropní svítidlo PINNE 67 white
3 697 Kč bez DPH
4 436 Kč
Kód: TH.044
Stropní svítidlo PINNE 67 white
3 697 Kč bez DPH
4 436 Kč
Kód: TH.041
Nastěnné svítidlo PINNE 67 white
3 697 Kč bez DPH
4 436 Kč
Kód: TH.038
Nastěnné svítidlo PINNE 67 white
3 697 Kč bez DPH
4 436 Kč
Kód: TH.035
Luster PINNE 67 white
Luster PINNE 67 white
Skladem (10 ks)
3 963 Kč bez DPH
4 756 Kč
Kód: TH.032
Luster PINNE 67 white
Luster PINNE 67 white
Skladem (10 ks)
3 963 Kč bez DPH
4 756 Kč
Kód: TH.029
Stropní svítidlo LAPPO white
1 315 Kč bez DPH
1 578 Kč
Kód: SL.1093
Nastěnné svítidlo LAPPO white
858 Kč bez DPH
1 029 Kč
Kód: SL.1092
Luster TULOS 3L white
Luster TULOS 3L white
Skladem (50 ks)
2 611 Kč bez DPH
3 133 Kč
Kód: SL.1085
Luster TULOS 3P white
Luster TULOS 3P white
Skladem (50 ks)
2 611 Kč bez DPH
3 133 Kč
Kód: SL.1084
Luster TULOS 1 white
Luster TULOS 1 white
Skladem (50 ks)
906 Kč bez DPH
1 087 Kč
Kód: SL.1083
Nahoru
Další produkty
Doručení ZDARMA
Doručení ZDARMA
k objednávce nad 1000 kč